M jak miłość

M jak miłość. Produkcja podała kiedy nastąpi koniec sezonu! Data emisji ostatniego odcinka coraz bliżej - ZDJĘCIA

2023-02-18 21:24

Już wiadomo kiedy skończy się "M jak miłość"! Koniec sezonu serialu przed przerwą wakacyjną zawsze rozpala największe emocje widzów. Ostatni odcinek "M jak miłość" w sezonie zwykle następuje zanim jeszcze rozpoczną się wakacje. Tak też będzie tym razem. Produkcja "M jak miłość" na Instagramie w specjalnym cyklu odpowiedzi na pytania fanów Q&A na Instastory ujawniła, że data emisji ostatniego odcinka "M jak miłość" jest już znana. Pewne jest także na którym odcinku serialu zakończą się losy bohaterów w obecnym 23 sezonie serialu. Sprawdź, co już wiadomo i kiedy nastąpi koniec "M jak miłość" przed wakacjami.

Którym odcinkiem i kiedy skończy się obecny sezon "M jak miłość" przed wakacjami?

Koniec sezonu "M jak miłość" przed wakacjami to zawsze dla wiernych fanów najgorszy moment! Serial znika z telewizji na długie trzy miesiące, a ostatni odcinek "M jak miłość" przed przerwą zazwyczaj kończy się w takim momencie, że losy wielu bohaterów pozostają w zawieszeniu, nie wiadomo co będzie dalej, co wydarzy się u ulubionych postaci z rodziny Mostowiaków, Chodakowskich czy Budzyńskich. Tak też będzie tym razem!

"M jak miłość" zakończy się przed wakacjami już w ostatni wtorek maja, a dokładnie 30.05.2023 zostanie wyemitowany ostatni odcinek sezonu. Produkcja serialu na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie w sekcji Instastory w specjalnej sesji Q&A, czyli pytania i odpowiedzi od fanów ogłosiła już datę emisji finałowego odcinka, którym będzie odcinek 1736!

Przerwa w zdjęciach na planie "M jak miłość"

Przy okazji twórcy "M jak miłość" uspokoili widzów, że pojawiające się co jakiś czas plotki o zakończeniu prac nad serialem są nieprawdziwe. Nie ma mowy o tym, żeby przestano kręcić "M jak miłość. Ekipa cały czas pracuje na planie, często po 12 godzin dziennie, odcinki kręcone są transzami, zwykle z trzy lub czteromiesięcznym wyprzedzeniem. Te odcinki, które teraz są nagrywane to już ostatnie w tym sezonie. Obecnie aktorzy i pozostali członkowie produkcji mają krótką przerwę w zdjęciach z okazji ferii zimowych. Ale na plan wracają już 28 lutego!

W naszej GALERII ZDJĘĆ możecie zobaczyć co jeszcze ujawnili twórcy "M jak miłość" na temat powstawania serialu.

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze