M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Argasiński zerwie umowę z Ewą Kalinowską! Nie będzie wiedział, że są na podsłuchu - ZDJĘCIA

2023-02-18 11:08

W 1715 odcinku "M jak miłość" Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) spotka się z Ewą Kalinowską (Anna Kerth), żeby ostatecznie zakończyć ich współpracę w sprawie Łukasza (Jakub Józefowicz). Skąd tak nagła decyzja? Dlaczego Argasiński zrezygnuje z realizacji planu Kalinowskiej, która obmyśliła jak rozdzielić Łukasza i Patrycję (Alżbeta Lenska)? Jeszcze nie tak dawno Jerzy był zdeterminowany, żeby odzyskać byłą żonę, ale w 1715 odcinku "M jak miłość" niespodziewanie zmieni zdanie. Czyżby miał w zanadrzu inny podstęp? Pechowo dla Argasińskiego i Ewy oboje nie zorientują się, że ktoś ich podsłuchuje. I tak spisek się wyda. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1715 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Intryga Ewy Kalinowskiej i Argasińskiego w 1715 odcinku "M jak miłość" nie wypali. Nie dość, że Łukasz nie skusi się nawet na randkę z pacjentką Klaudią (Angelika Smyrgała), podstawioną przez tą dwójka spiskowców, to jeszcze ona sama zakończy współpracę z przebiegłą współwłaścicielką przychodni w Lipnicy. Sporo przy tym ryzykując, bo Kalinowska będzie miała na nią jakiegoś haka i zacznie grozić Klaudii, że ją zniszczy.

Decydujące spotkanie Ewy i Argasińskiego w 1715 odcinku "M jak miłość"

Plany Ewy w 1715 odcinku "M jak miłość" pokrzyżuje także sam Argasiński, który po namyśle dojdzie do wniosku, że nie chce niszczyć związku Patrycji i Łukasza, musi wreszcie pogodzić się z utratą byłej żony. Wspólnicy spotkają się w kawiarni, żeby w cztery oczy omówić ostateczne zakończenie sprawy Łukasza. Co prawda Kalinowska w 1715 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie będzie skora do tego, żeby już się poddać. Nie zniechęci ją nawet Klaudia, która obwieści szefowej przychodni, że Wojciechowski zdał test na wierność i zwyczajnie nie jest nią zainteresowany. Ale Ewa nie byłaby sobą, gdyby zrezygnowała tak szybko. W końcu w życiu kieruje się maksymą "kropla drąży skałę".

Dlaczego Argasiński w 1715 odcinku "M jak miłość" zerwie tajny pakt z Ewą Kalinowską?

Czy Kalinowska w 1715 odcinku "M jak miłość" znajdzie sposób do przekonania Argasińskiego, że mogą jeszcze załatwić Łukasza, doprowadzić do rozpadu jego związku z Patrycją? Trudno będzie zrozumieć motywy działania Ewy, która czerpie jedynie chorą przyjemność z tego, że niszczy szczęście innych ludzi. Ona przecież nic nie zyska na tym, że była żona Argasińskiego zostanie sama z dzieckiem, gdyby Łukasz porzucił ją dla innej. Marne szanse są na to, że Jerzy odzyska Patrycję, która zwyczajnie się go boi i nie wierzy w jego dobre intencje. Dlatego Argasiński w 1715 odcinku "M jak miłość" będzie gotów odpuścić umowę z Ewą.

Argasiński i Ewa w 1715 odcinku "M jak miłość" podsłuchiwani przez pielęgniarkę Laurę

Tyle tylko, że między czasie wydarzy się coś jeszcze. W 1715 odcinku "M jak miłość" pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz) przypadkiem usłyszy rozmowę profesora z Ewą i tak dowie się o ich spisku przeciwko Łukaszowi!

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze