M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Kamil naśle na oszustkę Weronikę detektywa Marcina. Spotka się z prawdziwym ojcem dziecka - ZDJĘCIA

2023-02-16 20:31

W 1714 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) weźmie sprawy w swoje ręce, żeby Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) nie złapała Adama Wernera (Jacek Kopczyński) na dziecko. Po zaręczynach byłej kochanki z jego przyjacielem Gryc spróbuje przemówić Wernerowi do rozumu, że ciąża Weroniki to jedno wielkie oszustwo, które zniszczy mu życie. Ale naiwny Adam będzie chłonął kłamstwa Weroniki jak gąbka! W tej sytuacji Kamil w 1714 odcinku "M jak miłość" wynajmie detektywa, Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), żeby odkryć kto jest prawdziwym ojcem dziecka Weroniki, z którym zresztą ta spotka się w sprawie przywłaszczenia pieniędzy! Czy Kamil uchroni Wernera przed ślubem z Weroniką?

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kłamstwa Weroniki w 1714 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie wyjdą na jaw, więc łatwowierny Adam Werner będzie przekonany, że kochanka urodzie jego dziecko! Dlatego wkrótce po zaręczynach z Weroniką zdecyduje się na szybki ślub, żeby założyć rodzinę z matką Poli (Hania Nowosielska) jeszcze przed porodem. Głupota Wernera wymusi na Kamilu bardziej stanowcze działania. Zwłaszcza, że przyjaciel nie zechce słuchać jego przestróg, by nie ufał Weronice, nie dawał się nabrać, że to on jest ojcem dziecka, skoro spędzili razem zaledwie jedną noc! Nikt tak jak Gryc nie zna zagrywek Weroniki, nie wie do czego jest zdolna matka Poli, przez którą dziewczynka tyle wycierpiała.

Kamil w 1714 odcinku "M jak miłość" nie powstrzyma Wernera przed ślubem z Weroniką

Ale Adam w 1714 odcinku "M jak miłość" dalej będzie brnął w swoje szaleństwo. Przekonany, że ślub z Weroniką to jedyna słuszna decyzja. Nawet gdy Kamil powie mu wprost, że Weronika na pewno kłamie w sprawie ciąży, że znalazła sobie kolejnego frajera, którego teraz chce wykorzystać! Co prawda Kamil nie będzie miał żadnych dowodów na kłamstwo Weroniki, ale będzie przekonany, że dzięki ciąży chce wyciągnąć od Adama pieniądze i zniszczyć przyjacielowi życie.

Kamil w 1714 odcinku "M jak miłość" wynajmie detektywa Marcina, by wytropił ojca dziecka Weroniki

Żeby to udowodnić coraz bardziej zdeterminowany Gryc w 1714 odcinku "M jak miłość" zwróci się o pomoc do agencji detektywistycznej Marcina. Zleci Chodakowskiemu ustalenie z kim spotyka się Weronika i odnalezienie prawdziwego ojca jej dziecka. Pechowo dla Weroniki w jej życiu znów pojawi się były partner Oskar, z którym zaszła w ciążę, prawdziwy ojciec jej dziecka. Mimo, że na wieść o ciąży zostawił ją, to teraz będzie chciał "coś" odzyskać. W 1714 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Weronika jest mu winna duże pieniądze. A to oznacza, że świeżo upieczona narzeczona Wernera tak łatwo się nie uwolni się od swojego eks kochanka.

M jak miłość. Ciąża Weroniki zwali Wernera z nóg. Złapie Adama na dziecko?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze