M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Julia podetnie sobie żyły! Andrzej wyciągnie umierającą kochankę z wanny. Julia umrze? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-06 20:34

W 1714 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) będzie chciała się zabić! Próba samobójcza Julii będzie konsekwencją wstrząsającej diagnozy lekarza, który uprzedzi Malicką, że po poronieniu nie zajdzie już nigdy w ciążę, nie urodzi dziecka. Zdesperowana, zrozpaczona Julia, która po stracie nienarodzonej córki, zmaga się z depresją w 1714 odcinku "M jak miłość" postanowi odebrać sobie życie. Kochanka Andrzeja (Krystian Wieczorek) wyśle do niego SMS-a na pożegnanie. Pełen złych przeczuć Budzyński pojedzie do Julii i znajdzie ją zakrwawioną w wannie w podciętymi żyłami. Czy Julia umrze? Czy Andrzej zdąży ją uratować? Zobacz ZDJĘCIA z 1714 odcinka "M jak miłość" i WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Samobójstwo Julii w 1714 odcinku "M jak miłość" będzie efektem kolejnego załamania psychicznego Malickiej. Jak podaje portal światseriali.interia.pl Julia nie pogodzi się z okrutną diagnozę lekarza, który po badaniach nie pozostawi jej żadnej nadziei, że jeszcze kiedyś zajdzie w ciążę. Po poronieniu, bolesnej stracie dziecka, która omal nie skończyła się dla Julii śmiercią podczas operacji okaże się, że Malicka będzie bezpłodna, że już nigdy nie zostanie matką. Dla zmagającej się z depresją kochanki Andrzeja ta diagnoza w 1714 odcinku "M jak miłość" będzie tak potężnym ciosem, że postanowi się zabić.

Julia przed samobójstwem w 1714 odcinku "M jak miłość" pożegna się z Andrzejem

Przed samobójstwem Julia w 1714 odcinku "M jak miłość" dokończy wszystkie sprawy w kancelarii, ukryje przed przyjaciółką Sylwią (Hanna Turnau) problemy z bezpłodnością, ale za to spotka się z Magdą (Anna Mucha), którą szczerze przeprosi za to, że chciała zniszczyć jej małżeństwo z Andrzejem. Zanim Julia w swoim mieszkaniu podetnie sobie żyły w wannie napisze do Budzyńskiego ostatniego pożegnalnego SMS-a.

Andrzej w 1714 odcinku "M jak miłość" znajdzie Julię z podciętymi żyłami w wannie

Andrzej, który w 1714 odcinku "M jak miłość" będzie dochodził do siebie po wypadku w szpitalu, odbierze wiadomość od Julii i od razu dopadną go złe przeczucia, że kochanka chce sobie odebrać życie. Nie pomyli się! Na własne żądanie opuści szpital, pojedzie do mieszkania Julii i znajdzie ją zakrwawioną, nieprzytomną w wannie z podciętymi żyłami. Julia będzie jeszcze żyła, Budzyński wyciągnie ją z wody w ostatniej chwili.

Czy Julia przeżyje w "M jak miłość", czy wykrwawi się na śmierć?

Po próbie samobójczej Julii w 1714 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do niej także Sylwia, która natychmiast wezwie pomoc. Malicka w ciężkim stanie trafi do szpitala. Straci dużo krwi, lekarze długo będą walczyli, by ją uratować, ale ostatecznie Julia przeżyje!

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Najnowsze