M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Łukasz uwolni się od podstawionej pacjentki Klaudii. Spisek Ewy i Argasińskiego wyjdzie na jaw! - ZDJĘCIA

2023-02-16 20:32

W 1715 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wciąż nie skusi się na romans z pacjentką Klaudią (Angelika Smyrgała), którą podstawiła mu Ewa Kalinowska (Anna Kerth) w zmowie z Jerzym Argasińskim (Karol Strasburger). Zakochany w Patrycji (Alżbeta Lenska) Wojciechowski wytyczy jasne granice w relacjach z Klaudią, więc wysłanniczka Ewy będzie musiała odpuścić. Ostatnie spotkanie Łukasza z Klaudią w 1715 odcinku "M jak miłość" przebiegnie pod czujnym okiem Kalinowskiej. Rezygnacja Klaudii z ich umowy pokrzyżuje plany Ewy wobec Łukasza. Do tego wyda się spisek Kalinowskiej i Argasińskiego. Sprawdź, co wydarzy się dalej i zobacz ZDJĘCIA z 1715 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ewa Kalinowska w 1715 odcinku "M jak miłość" poniesie klęskę, a jej intryga, by Łukasza Wojciechowskiego popchnąć do zdrady z seksowną pacjentką przychodni nie doczeka się spodziewanego przez nią finału! Mimo, że Klaudia będzie próbowała różnych sztuczek, żeby uwieść Łukasza, on pozostanie wierny Patrycji. Nie skusi się na romans z pacjentką, która do złudzenia przypomina mu ukochaną. Co więcej, fizjoterapeuta uprzedzi Klaudię, że nie ma na co liczyć, że mogą ją łączyć wyłącznie relacje pacjentka - rehabilitant. Nie zgodzi się nawet na "niewinną randkę".

Pacjentka Łukasza w 1715 odcinku "M jak miłość" przeprosi, że chciała go uwieść

Nic dziwnego, że Kalinowska w 1715 odcinku "M jak miłość" będzie wściekła, że jej plan się nie powiedzie, że Klaudia nie wypełni powierzonego jej zadania. Postanowi zniszczyć dziewczynę! Już wcześniej Ewa zacznie grozić podstawionej pacjentce, że będzie miała kłopoty jeśli nie uwiedzie Wojciechowskiego. Mimo gróźb Kalinowskiej, Klaudia w 1715 odcinku "M jak miłość" ostatecznie zakończy "leczenie" u Łukasza. Zjawi się w przychodni w Lipnicy, tylko po to, żeby przeprosić Wojechowskiego za to, tak się mu narzucała, chciała czegoś więcej. Wspólniczka Ewy zrezygnuje też z pracy dla szefowej przychodni.

Kalinowska w 1715 odcinku "M jak miłość" podsłucha rozmowę Łukasza i Klaudii! Spisek się wyda?

Z kolei Kalinowska w 1715 odcinku "M jak miłość" zakradnie się pod gabinet Łukasza, żeby śledzić każdy ruch Klaudii, podsłuchać przebieg ich rozmowy i wiedzieć czy ta wyda ją przed Wojciechowskim. Podstawiona pacjentka nie zdobędzie się na to, ale i tak spisek Kalinowskiej i Argasińskiego ujrzy światło dzienne. W Warszawie w klinice profesora pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz) usłyszy przypadkiem rozmowę Argasińskiego z Ewą przez telefon i tak dowie się jak chciał załatwić Łukasza, żeby odzyskać Patrycję. Co zrobi z tą wiedzą? To się wyjaśni w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze