M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Klaudia nie doprowadzi do seksu z Łukaszem, więc Ewa ją zniszczy! Wojciechowski dowie się o intrydze?

2023-02-14 9:11

W 1713 odcinku "M jak miłość" Klaudia (Angelika Smyrgała) poniesie porażkę, przyzna się Ewie (Anna Kerth), że użyła wszelkich sposobów, a fizjoterapeuta nie uległ jej wdziękom. Kalinowska wścieknie się, bo przecież nie taki był plan. Klaudia miała zbajerować Wojciechowskiego, zaprowadzić do łóżka, by doszło do zdrady Patrycji (Alżbeta Lenska). W 1713 odcinku "M jak miłość" podstawiona pacjentka przypuści kolejny atak na Łukasza, ale to będzie jej gwóźdź do trumny. Ewa wpadnie w szał i obieca zniszczenie dziewczyny!

 "M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Klaudia w 1713 odcinku "M jak miłość" ostatni raz spróbuje poderwać Łukasza, zwrócić jego uwagę, co wcześniej nie bardzo się udało. Dziewczyna podjęła się zadania od Ewy, które miało być proste, a w praktyce okazało się, że Wojciechowski stał się nieugięty. Kalinowska obiecała Argasińskiemu (Karol Strasburger), że rozdzieli Patrycją i Łukasza, by Jerzy znów mógł wkroczyć do akcji. Klaudia w 1713 odcinku "M jak miłość" przekaże jednak, że z jej podrywów nic nie wychodzi, a ona ponosi same porażki. Przypuści ostatni atak na fizjoterapeutę.

- Już kilka razy zbierałam się na odwagę... Muszę cię w końcu zapytać o to osobiście, bo nie doczekałam się odpowiedzi na mojego SMS-a... Co powiesz na wspólną kolację? - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa młodej dziewczyny. Łukasz aż oniemieje, nie będzie wiedział, jak właściwie zareagować. - Nie musisz odpowiadać teraz. Napisz SMS-a, a ja na pewno znajdę czas - doda dziewczyna, widząc wahanie Wojciechowskiego. 

Łukasz ostatecznie odepchnie Klaudię w 1713 odcinku "M jak miłość", a Ewa obieca ją zniszczyć! 

Wojciechowski oburzy się na propozycję znajomej, nadal nie wiedząc, że to jedynie intryga Ewy i Jerzego. Stanowczo odmówi wdziękom Klaudii. 

- Mówiłem ci już... Mam kobietę, dziecko... i chyba doszliśmy do takiego momentu, w którym musimy się pożegnać. Powinnaś poszukać sobie innego fizjoterapeuty - ostro zakomunikuje Wojciechowski i nie pozwoli sobie na dyskusje. 

Jeszcze tego samego dnia w 1713 odcinku "M jak miłość" Klaudia poinformuje Ewę, że jej podrywy nie działają, a ona nie wywiązuje się z umowy. Nie daje rady poderwać fizjoterapeuty.

- Jeśli chodzi o test wierności, Łukasz zdał go śpiewająco i ja już nie mam tu nic do roboty - obwieści Klaudia w 1713 odcinku "M jak miłość", co wzburzy Ewę. Przecież obiecała Argasińskiemu, że rozdzieli Łukasza z Patrycją. 

- Dobrze pani wie, jaka była umowa. I proszę się z niej wywiązać, jeśli nie chce mieć pani kłopotów - zagrozi dziewczynie Ewa, a ona aż poblednie. Okazuje się, że Kalinowska może być w posiadaniu pewnych informacji, które mogłyby zniszczyć dziewczynę. 

M jak miłość. Marysia ujawni Arturowi sposób na dobry nastrój! Kryzys Rogowskich to już przeszłość, więc teraz zajmie się nowym romansem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze