M jak miłość

M jak miłość. To Marta powstrzyma Łukasza przed zdradą Patrycji? Fani ostro przejechali się po urodzie Klaudii

Kolejna zdrada w "M jak miłość" wisi na włosku! Łukasz (Jakub Józefowicz) dotąd nie słynął z wierności, ale wydawało się, że Patrycja (Alżbeta Lenska) będzie dla niego całym światem. Szczególnie po narodzinach Jasia (Aleksander Cacko) Wojciechowski wyglądał na naprawdę szczęśliwego i nasyconego wrażeniami. Niestety, były mąż Patrycji, podły Argasiński (Karol Strasburger) nie zapomniał, jak stracił żonę i przy pomocy podstępnej Ewy (Anna Kerth) podstawił Łukaszowi nową "pacjentkę", seksowną Klaudię (Angelika Smyrgała). Wydaje się, że już tylko Marta (Dominika Ostałowska) może powstrzymać syna przed zdradą w "M jak miłość" - interwencja Wojciechowskiej to ostatnia nadzieja fanów serialu! Sprawdź, jak "przejechali się" po urodzie Klaudii i porównaj ją z Patrycją w GALERII ZDJĘĆ!

Marta powstrzyma Łukasza przed zdradą? Patrycja ładniejsza od nowej pacjentki?

Łukasz w "M jak miłość" skakał z kwiatka na kwiatek do czasu, aż oszalał z miłości do Patrycji. Starsza, seksowna mężatka była dla niego "owocem zakazanym", o który zawalczył jak lew. Argasińskie nie chciał oddać pięknej żony, więc działy się rzeczy straszne - ordynator więził żonę, karmił psychotropami, a na kochanka nasyłał policję. Ale to Wojciechowski wygrał tę walkę i uciekł z ukochaną do Grabiny, gdzie dziś wspólnie wychowują synka Jasia. I wszystko byłoby pięknie, gdyby Jerzy nie nawiązał kontaktu z podstępną Ewą, która ma zamiar rozbić każdy udany związek w "M jak miłość"...

W gabinecie Łukasza w "M jak miłość" pojawiła się podstawiona przez Ewę Klaudia, której nic nie dolega, a za swoje usługi bierze pieniądze. Młodsza od Patrycji panna dwoi i się i troi, aby zrzucić kusy ręczniczek przed przystojnym fizjoterapeutą i wiele wskazuje na to, że jest bliska sukcesu. Fani serialu aż wstrzymują oddech w oczekiwaniu na to, co się wydarzy i czy Łukasz wróci do dawnych przyzwyczajeń. 

Czy przynęta połknie haczyk? ? Odpowiedź już dziś wieczorem! Bądźcie z nami ? - tak administrator oficjalnego profilu "M jak miłość" na Instagramie zachęcił do oglądania nowego odcinka serialu. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. 

- Patrycja starsza, a bardziej atrakcyjna. Głupi wątek aż szkoda gadać!

- Patrycja mądra i piękna. Górą Patrycja?

- Raczej nie .. Marta ostrzeże Łukasza , że cos jest na rzeczy...

- Na pewno nieeee! Łukasz kocha Patrycję nad życie ❤️

- To do pięt nie dorasta Patrycji plis?????nie poleci na nią?

- Mam nadzieję, że nie, chociaż chyba widzi w Niej Patrycję, bo tak samo się zaczął flirt. ?‍♀️. Te całe mącenie, próbowanie rozwalenia małżeństwa Patki i Łukasza, jest bez sensu, no ale to jest już klasyk tutaj, że, jak jest szczęście i sielanka, to trzeba to naruszyć ?

- Łukasz Wojciechowski to fajny facet ale dziwię się że jeszcze się nie ożenił szkoda.❤️?

A jak Waszym zdaniem będzie wyglądała ciąg dalszy tej historii? Czy wystarczy matczyna interwencja Marty, aby powstrzymać Łukasz przed zdradzeniem Patrycji? A może on już tak po prostu "ma" i każdą kobietę, prędzej lub później, zdradzi? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1711: Wstrząsające sceny miłości Izy i Radka. To już koniec Chodakowskich - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Sonda
Czy Łukasz w "M jak miłość" zdradzi Patrycję z Klaudią?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze