M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Łukasz zdradzi Patrycję?! Nie oprze się kusicielce Klaudii, którą podsunęła mu Ewa

W 1713 odcinku "M jak miłość" nasłana przez podstępną Ewę Kalinowską (Anna Kerth) i Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger) seksowna Klaudia (Angelika Smyrgała) przypuści frontalny atak na wierność Łukasza (Jakub Józefowicz). I wiele wskazuje na to, że pannie ostatecznie uda się skusić młodego fizjoterapeutę. I choć Wojciechowski do 1713 odcinka "M jak miłość" będzie dzielnie bronił się przed urokiem "pacjentki" Klaudii, ostatecznie może jej ulec. Czy tak zakończy się wielka miłość Patrycji i Łukasza?

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" seksowna Klaudia wejdzie w nową fazę uwodzenia Łukasza. Najwyraźniej brak odzewu ze strony Wojciechowskiego na dotychczasowe umizgi pchnie agentkę Ewy do bardziej zdecydowanych działań. Czy Klaudia rzuci się do całowania Łukasza w gabinecie podczas masażu? A może rozbierze się do naga i stanie przed nim z uwodzicielskim spojrzeniem taka, jak ją pan Bóg stworzył?

Jak podaje serwis AKPA Klaudia w 1713 odcinku "M jak miłość" będzie "gotowa na wszystko". Może być to spowodowane faktem, że jej mocodawczyni Ewa będzie wściekła, że ze spisku na razie nic nie wynika. Złość Kalinowskiej może wybuchnąć po tym, jak Artur zostawi ją na szkoleniu w Monachium i przed czasem wróci do żony...

Pewne jest, że Klaudia w 1713 odcinku "M jak miłość" zrobi wszystko, aby zaciągnąć Łukasza do łóżka. Będzie to poważny moment testu miłości Wojciechowskiego do Patrycji i wierności, z której jak dotąd nie słynął. Jak to się skończy? Zobaczymy we wtorek 28 lutego o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Werner nie może być ojcem dziecka Weroniki! Anita odkryje istotny szczegół

M jak miłość. Jedyna decyzja Basi przyniesie tragiczne skutki! Do końca życia nie zapomni napadu w lesie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze