M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Werner nie może być ojcem dziecka Weroniki! Anita odkryje istotny szczegół

2023-02-06 22:14

W 1710 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 20.02.2023 o 20.55 w TVP2) Adam (Jacek Kopczyński) wciąż nie będzie mógł dojść do siebie gdy dowie się, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) urodzi jego dziecko. Stępień pokaże Wernerowi test ciążowy, w związku z czym prawnikowi nawet przez myśl nie przejdzie, że kochanka może go wkręcać. Dopiero Anita (Melania Grzesiewicz) w 1710 odcinku "M jak miłość" zauważy jeden istotny szczegół, który zaważy na ojcostwu dziecka Weroniki i poleci Adamowi to sprawdzić. Jednak Werner jej nie posłucha i postanowi zachować się jak trzeba, całkowicie wbrew sobie!

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" Werner wciąż nie będzie mógł uwierzyć, że zostanie ojcem! Co prawda, Adam już dawno chciał mieć własne potomstwo i nawet szukał odpowiedniej partnerki do urodzenia mu dziecka, jednak, gdy marzenia staną się rzeczywistością, to prawnik wpadnie w panikę. Prawnik wcale nie ucieszy się na wieść o ciąży Weroniki, a wręcz przeciwnie, zemdleje i pogrąży się w zadumie. Tym bardziej, że na "potwierdzenie" swoich słów kochanka pokaże mu pozytywny test ciążowy, ale oczywiście nie przyzna się, że to nie z nim zaszła w ciążę. Stępień postanowi wrobić Wernera w dziecko tylko dlatego, że obecny partner zostawi ją na lodzie w ciąży. Jednak w 1710 odcinku "M jak miłość" Weronice uda się ugrać jeszcze więcej!

W 1710 odcinku "M jak miłość" jak podaje swiatseriali.interia.pl Weronika zjawi się na wizycie u ginekolożki, która potwierdzi, że pacjentka spodziewa się dziecka i jest w 4 tygodniu ciąży. Oczywiście, Stępień natychmiast podzieli się tymi wieściami z Wernerem, ale wówczas Adamowi wcale nie zapali się czerwona lampka, mimo iż jego romans z matką Poli (Hania Nowosielska) będzie trwał jedynie od 2 tygodni! To na ten szczegół w 1710 odcinku "M jak miłość" swoją uwagę podczas rozmowy z Adamem zwróci Anita i poleci przyjacielowi upewnić się, czy aby na pewno jest to jego dziecko, ale Werner nie dość, że jej nie posłucha, to jeszcze zdecyduje się na desperacki krok, całkowicie wbrew sobie.

W 1710 odcinku "M jak miłość" Adam zdradzi Anicie, że w związku z ciążą Weroniki, postanowił zachować się jak trzeba i oświadczyć się matce swojego dziecka. Laskowska poradzi mu, aby nie wiązał się ze Stępień, jeżeli nic do niej nie czuje, jednak rozum nie pozwoli mu zachować się inaczej. W 1710 odcinku "M jak miłość" Werner uzna, że dziecko powinno mieć oboje rodziców i zdecyduje się oświadczyć Weronice, aby wspólnie z nią wychowywać "ich" potomka. Oczywiście, zepsuta do szpiku kości Stępień zgodzi się zostać żoną Wernera, do którego dopiero co dojdzie, co tak naprawdę się wydarzyło...

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany