Polowanie na ćmy

Polowanie na ćmy, odcinek 3: Szlimakowska wykorzysta Nastazję. Ustawiona przyjaźń to przepustka do Petersburga - ZDJĘCIA

2023-04-02 20:19

W 3 odcinku "Polowania na ćmy" Szlimakowska (Monika Krzywkowska) wyczuje interes i znajdzie sposób, jak dostać się do tajemniczej damy z Petersburga, która miała kupić od niej burdel. Madame tylko czekała na to, by pozbyć się interesu i móc spełnić marzenie o wyjeździe do Francji. W tym okaże się pomocna Nastazja Jurina (Daria Polunina), żona policjanta Jurina (Piotr Siwek). W 3 odcinku "Polowania na ćmy" Szlimakowska doprowadzi do ustawionej przyjaźni z Rosjanką, by dobić upragnionego interesu. Ta intryga się opłaci?

"Polowanie na ćmy" odcinek 3 - niedziela, 2.04.2023, o godz. 20.20 w TVP1

Szlimakowska w 3 odcinku "Polowania na ćmy" wdroży w życie swój plan. Po śmierci adwokata Piotrowskiego (Leszek Abrahamowicz) będzie musiała radzić sobie sama w dotarciu do prawdy o tożsamości tajemniczej damy z Rosji, która miała kupić od niej burdel. Piotrowski był łącznikiem pomiędzy Madame a kobietą z Petersburga, która chciała zachować anonimowość w transakcji. Zabójstwo adwokata pokrzyżowało wszystkie plany, ale Szlimakowska tak łatwo się nie podda. Zdobyła już imię i nazwisko tajemniczej klientki, bo włamała się do mieszkania adwokata po jego śmierci. Teraz tylko musi nadarzyć się okazja, by doprowadzić do kontaktu z damą z Petersburga. W tym okaże się pomocna Nastazja Jurina.

Szlimakowska ustawi przyjaźń z Nastazją, by dotrzeć do damy z Petersburga 

Madame w 3 odcinku "Polowania na ćmy" wykorzysta znajomość z Nastazją, z którą poznała się przy okazji kupna sukien w salonie Bogusławskiego. Niebawem postanowi nawiązać z Juriną bliższą więź, ale tylko po to, by wykorzystać jej kontakty w Rosji i dotrzeć do kobiety, która miała kupić burdel. Szlimakowska będzie zdawała sobie sprawę z faktu, że innego kupca trudno jej będzie znaleźć, bo transakcja obarczona jest wadą prawną. Pozostanie jej więc dotarcie do klientki z Rosji na własną rękę. Zbliży się więc z Nastazją, a żona policjanta Jurina okaże się zachwycona nową przyjaciółką. Wszystko przez to, że własny mąż traktuje ją jak rzecz, gwałci ją i wykorzystuje. Relacja z Madame stanie się odskocznią od problemów dnia codziennego. 

Mało tego, w 3 odcinku "Polowania na ćmy" Nastazja dzięki Szlimakowskiej pozna lepiej życie Warszawy, gdzie czuje się obco. Od początku zresztą deklaruje, że nawet nie lubi tego miasta, ale upragniony awans Jurina powoduje, że musi mieszkać wraz z mężem w Polsce. Tutaj został wysłany, chociaż coraz szybciej orientuje się, że do awansu w ogóle może nie dojść. Nazstazja nie domyśl się, że Madame nie przyjaźni się z nią bez powodu. Cwana szlimakowska będzie chciała ją wykorzystać do własnych celów. 

Polowanie na ćmy odcinek 2 ZWIASTUN. Tragiczna noc Yvette w burdelu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze