Polowanie na ćmy

Polowanie na ćmy, odcinek 2: Nastazja Jurina zgwałcona przez pijanego męża. Potem Jurin pokaże ją na balu - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-03-26 21:11

W 2 odcinku serialu "Polowanie na ćmy" Nastazja Jurina (Daria Polunina), żona policjanta Jurina (Piotr Siwek), Rosjanka z Petersburga, kolejny raz przekona się do czego jest zdolny jej agresywny małżonek. Z powodu ostatniego zamachu w Warszawie Jurin straci szansę na awans. Po powrocie z pracy w 2 odcinku "Polowania na ćmy" upije się i całą złość wyładuje na ukochanej. Zgwałci Nastazję, która nie pierwszy raz będzie tak potwornie skrzywdzona przez męża. Od lat jej życie właśnie tak wygląda. Ale w towarzystwie na balu w Domu Rosyjskim Jurin odegra kochającego męża. Szukając przy tym okazji, by dostać awans w warszawskiej Ochranie. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN 2 odcinka "Polowania na ćmy".

"Polowanie na ćmy" odcinek 2 - niedziela, 26.03.2023, o godz. 20.20 w TVP1

Koszmar Nastazji Juriny w 2 odcinku "Polowania na ćmy" rozegra się pod pozorem szczęśliwego życia u boku komisarza policji z warszawskiej Ochrany. Żona Jurina będzie miała wszystko, pieniądze, piękne suknie, elegancki dom w Warszawie, służbę, ale przykrym "dodatkiem" do tej sielanki Rosjanki z Petersburga będzie oczywiście wyjątkowo brutalny, okrutny małżonek. Zagubiona w obcym jej mieście i w małżeństwie zaaranżowanym po skandalu obyczajowym Nastazja jak zwykle będzie szukała ucieczki od męża w cerkwi. Jednak po ostatnim zamachu bombowym rewolucjonistów i demonstracjach tłumu Jurin nie będzie chciał narażać ukochanej.

Mąż Nastazji w 2 odcinku "Polowania na ćmy" usłyszy od szef warszawskiej Ochrany, Margrafskiego (Svyatoslav Suprunov), że po wybuchu bomby nie ma co liczyć na awans. A niczego bardziej Jurin nie będzie pragnął. No może poza potomkiem, którego wciąż nie będzie w stanie urodzić mu Nastazja. Po nerwowym dniu w pracy, strachu o utratę posady Jurin wyżyje się na żonie. Brutalnie zgwałci Nastazję, którą od lat traktuje jak swoją własność, wymagając od niej absolutnej uległości i posłuszeństwa.

W liście do przyjaciółki Jurina w 2 odcinku "Polowania na ćmy" napisze, że jest pogodzona ze swoim losem. "Myślę o tych wszystkich żonach, których mężowi trafili na syberyjskie placówki. One czekają na nich w Petersburgu i nie mogą liczyć nawet na jedną noc bliskości. Ja mam bliskość codziennie. Żyję w cywilizowanym mieście. Zaciskam zęby i cieszę się spokojem. A owoc naszej miłości pojawi się, gdy Bóg na to pozwoli".

Po gwałcie Jurin w 2 odcinku "Polowania na ćmy" będzie zachowywał się tak, jakby nic się nie stało. Zabierze Nastazje na bal, kwestę do Domu Rosyjskiego, żeby pokazać się z żoną w towarzystwie. Szukając przy tym okazji, by przyspieszyć swój awans. Ale zostanie zlekceważony przez generała Sorokin (Andrzej Sienkiewicz) z Petersburga. Na balu Nastazja bardzo ciężko zniesie przytyki innych dam, aluzje do skandalu obyczajowego, który był jej udziałem. Ucieknie z balu, przez co znów narazi się na gniew męża.

Polowanie na ćmy odcinek 2 ZWIASTUN. Tragiczna noc Yvette w burdelu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze