Paździoch w kiepskim stanie? Cała prawda o zdrowiu 86-letniego Ryszarda Kotysa!

2018-07-04 17:00 Z. Sekula

Ostatnie doniesienia z planu serialu "Świat według Kiepskich" nie zwiastowały niczego dobrego. Zaczęły chodzić pogłoski o tym, że Ryszard Kotys zaczął podupadać na zdrowiu. Serialowy Paździoch miał podobno zrobić przerwę od grania w produkcji... Jaka jest prawda? Co dzieje się z jednym z głównych bohaterów "Świata według Kiepskich"?  

Co dzieje się z aktorem serialu "Świat według Kiepskich"?

Serialowy Paździoch ze "Świata według Kiepskich" bawi widzów już od wielu lat. Zadziorny, wiecznie knujący sąsiad Ferdka (Andrzej Grabowski) skutecznie utrudnia życie współlokatorom jednej z wrocławskich kamienic. Jego postać bawi, chociaż sam aktor jest jego przeciwieństwem i raczej myśli o sobie, jako o smutnym człowieku.

- Po raz pierwszy zagrałem postać przybliżoną do mojego wieku. Najpierw dostawałem role młodszych od siebie, potem starszych... Tu miałem szansę, by się skupić na problemie starości i samotności. To było dla mnie bardzo interesujące - wyznał szczerze gwiazdor "Świata według Kiepskich" Tele Tygodniowi.

Jakiś czas temu pojawiły się bardzo niepokojące doniesienia, jakoby Ryszard Kotys zmagał się ze swoim zdrowiem.

Całe szczęście niedawno opublikowane zdjęcie z planu serialu "Świat według Kiepskich" sugeruje, że znany aktor powrócił do gry. Jak donosi Świat Seriali faktycznie senior nie zawsze czuje się dobrze, ale aktywność zawodowa znacząco wpływa na jego samopoczucie i pomaga podnieść się, kiedy sytuacja tego wymaga.

Niewiele jest osób, które w wieku Ryszarda Kotysa trzymają tak dobrą formę. To świetna nowina dla jego wszystkich fanów oraz dla polskiego środowiska artystycznego. Aktorowi życzymy jak najwięcej zdrowia i uśmiechu!

Najnowsze