Seks w polskich serialach. W jakiej pozycji robią to najchętniej? Sprawdziliśmy! - WIDEO

2020-07-23 13:03 sz
Seks w polskich serialach. W jakiej pozycji robią to najczęściej
Autor: se.pl

Jak uprawiają seks w "M jak miłość" i innych telenowelach? Serialowa kamasutra, gdyby ktoś oczywiście taką stworzył, na pewno nie byłaby skarbnicą wiedzy o seksie! Zdarzają się jednak wyjątki od tej reguły, które nadal nie mogą się równać z hitową "Grą o tron", ale u nieco bardziej wstydliwych widzów mogą wywołać obfite rumieńce. Które polskie seriale zasługują na miano najgorętszych? Jakie pozycje seksualne najczęściej wybierają bohaterowie? Zobacz seks bohaterów "M jak miłość", "Klanu", "Na Wspólnej" czy "Lekarzy". Zgadniecie, kto posunął się najdalej?

Seks w polskich serialach - jak oni "TO"robią?

W polskich serialach, np. w "M jak miłość" czy "Przyjaciółkach", występuje pewien specyficzny schemat przedstawiania scen łóżkowych. Bohaterowie uprawiający seks zazwyczaj baraszkują w sypialni (okazjonalnie zamiast łóżka występuje salonowa kanapa), szczelnie owijając się przy tym kołdrą. Nietrudno też zauważyć, że pozycja misjonarska zdaje się być ich ulubioną i bardzo często jedyną formą doznawania miłosnych uniesień. Zdarza się jednak, że scenarzyści odbiegają od normy i próbują urozmaicić sferę intymną postaci.

W których serialach występują inne pozycje? W których z nich widzowie mogą zobaczyć najwięcej scen erotycznych? Przygotowaliśmy listę, która raz na zawsze rozwieje wszelkie wątpliwości! Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Tego na pewno się nie spodziewacie!

Sprawdź: Na Wspólnej, odcinek 2712: Michel i Natasza nakręcą seks taśmę!

To, że "Klan" znajduje się na szarym końcu naszego rankingu raczej nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Tu najodważniejsze gesty sprowadzają się do siadania na kolanach (oczywiście w ubraniu) oraz trzymania się za ręce. Namiętne pocałunki to istne szaleństwo i szczyt tego, na co do tej pory odważyła się produkcja. Może poza Bożenką (Agnieszka Kaczorowska), która tuż po utracie dziewictwa pokazała widzom "Klanu" nagie ramiona. Co za szaleństwo! Przejdźmy zatem do ciekawszych kawałków...

W "M jak miłość" już zobaczymy stanik, a czasem nawet bokserki. Oczywiście, o ile nie przykryje ich kołdra. Tu zdecydowanie jednymi z najciekawsze były seksualne podboje Marcina (Mikołaj Roznerski) i Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). Sceny w "M jak miłość" zazwyczaj urywają się tuż po opadnięciu bohaterów na łóżko i namiętnych pocałunkach. To samo dotyczy sławnego "Na dobre i na złe", gdzie dominują raczej romantyczne urywki. Tu zdarza się również seks w szpitalnym składziku.

Przeczytaj: Aktorka z M jak miłość chwali się ciałem! Iga Górecka na seksownych zdjęciach

Wielkim zaskoczeniem bieżącego roku była nagość w nowej produkcji TVP. Chodzi oczywiście o "Koronę królów", gdzie Marta Bryła jako Aldona (tudzież Anna) zaświeciła pośladkami już w pierwszym odcinku. Zaś jeśli chodzi o gorące sceny z Kazimierzem (Mateusz Król), to tutaj już szału nie ma, ale królewska para wylegująca się w łożu przynajmniej nie zakryła się pościelą.

W "Pierwszej miłości", "Na Wspólnej" oraz "Rezydencji" robi się już nieco ciekawiej. Bohaterowie nie boją się dać porwać namiętności i dosłownie rzucić na partnera. Do gry wchodzą tu blaty, biurka i seks w miejscu pracy.

Czytaj: Dziki seks w Na Wspólnej! Roma i Bartek kochają się na biurku w firmie

Trójkę najbardziej odważnych seksulanie seriali emitowanych w polskiej telewizji otwiera o dziwo "Rodzinka.pl"! Ludwik (Tomasz Karolak) w paru scenach porywa Natalię (Małgorzata Kożuchowska) w objęcia i kładzie na stole. Jego ukochanej widać stanik (koronkowy!), a on przygotowuje się do "cunnilingus". W najmniej odpowiednim momencie przerywają im dzieci, następnym razem telefon. Podobnie działo się w "Prawie Agaty", gdzie twórcy nie bali się przedstawić seksu oralnego głównych bohaterów - Agaty (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota).

WOW! Co za wyznanie: M jak miłość. Anna Mucha uwielbia seks z Krystianem Wieczorkiem!

Czas na faworyta - serial "Lekarze" przebił wszystkie wyżej wymienione produkcje! W tym medycznym serialu TVN widz spragniony czegoś poza tzw. "misjonarzem" odnajdzie się idealnie: pozycja na jeźdźca, męski striptiz, ujęcia części nagiej piersi, rzucanie się po ścianach i regałach, a nawet seks na krześle, prosto na oczach zafascynowanego erotycznym światem dorosłych dziecka. Nie ma wątpliwości, że "Lekarze" w tej kategorii zajmują pierwsze miejsce.

Najnowsze