Kolejny Marek w BrzydUla 2! Ula w końcu oszaleje z nadmiaru mężczyzn?

i

Autor: Player Kolejny Marek w BrzydUla 2! Ula w końcu oszaleje z nadmiaru mężczyzn?

Kolejny Marek w BrzydUla 2! Ula w końcu oszaleje z nadmiaru mężczyzn? - ZDJĘCIA

2021-09-27 14:01

W "BrzydUla 2" jest nadmiar Marków! Jak się okazuje, Dobrzański (Filip Bobek)n nie jest jedyny w swoim rodzaju. Zmiany w obsadzie "BrzydUla 2" są już pewne, a nowe odcinki przyniosą wiele zaskoczeń. Kiedy Dobrzański wyjedzie do Włoch, na jego miejsce w 175 odcinku "BrzydUla 2" pojawi się Marek Dobrowolski (Aleksandar Milićević). Łudząco podobny do Dobrzańskiego mężczyzna szybko wprowadzi do firmy i życia Uli chaos. To jednak nie koniec zawirowań. Marek 1 i Marek 2 to nie wszyscy Markowie, których Ula ma na swoim koncie.

Marek Dobrzański nigdy nie miał takiej konkurencji w serialu "BrzydUla", Ula w końcu straci głowę?

Życie Uli w "BrzydUla 2" stanie się niedługo podwójnie skomplikowane. Nie dość, że Marek zostawi ją ze wszystkimi sprawami samą, wyjedzie do Włoch i nie będzie z nim kontaktu, to jeszcze w firmie zagości łudząco do niego podobny Marek Dobrowolski. Mężczyzna pojawi się w F&D w 175 odcinku "BrzydUla 2" i od razu wywoła zamieszanie. Obejmie stanowisko specjalisty do spraw PR i będzie wyciągał firmę z kryzysu. Jak się szybko okaże nie tylko firmę, a może i samą Ulę? Fani "BrzydUli" powinni pamiętać, że Marek Dobrowolski to nie jedyny Marek oprócz Dobrzańskiego, którego Ula spotkała na swojej drodze. Ściśle rzecz ujmując, Dobrowolski będzie "Markiem 3", nie "Markiem 2", bo Ula już wcześniej, w odcinkach sprzed lat, poznała jeszcze jednego Marka. 

Zobacz wszystkich Marków z "BrzydUli" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Miało to miejsce w 176 odcinku "BrzydUli" w sezonie, który był emitowany na ekranie TVN sprzed lat. Właśnie wtedy Ula była pokłócona z Dobrzańskim, więc wyjechała na urlop do lasu, gdzie nie mogła się odnaleźć. Już na początku zaszła pomyłka i wylądowała w cudzym domku letniskowym. Tam w samym ręczniku pokazał jej się młody chłopak, który przedstawił się jako Marek! Ula w tamtym okresie w serialu "BrzydUla" miała awersję do tego imienia i zaraz po usłyszeniu, że mężczyzna ma na imię jak Dobrzański, uciekła! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1605: Dawid w krytycznym stanie! Ostatnie pożegnanie z Basią. Nie pozwoli mu umrzeć

Jak widać, w "BrzydUla 2" Marków zrobi się chyba trochę za dużo! Ula zwariuje od nadmiaru mężczyzn, szczególnie, że za jakiś czas w jej życiu pojawi się również Piotr Sosnowski (Maciej Brzoska) i również nieźle namiesza. Jeśli dokładniej zbadać sprawę w "BrzydUla 2", Marek Dobrzański to numer 1, Marek z poprzedniej części serialu to numer 2, a Dobrowolski to numer 3. Można się w tym pogubić, a co dopiero ma powiedzieć Ula, która miała problem już przy pierwszym Marku. Może jak Dobrzański poczuje konkurencje, to wtedy zacznie działać. 

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze