Stulecie Winnych

Gwiazdy Stulecia Winnych podbiły inne seriale! Ważny Winny był nawet w M jak miłość! – ZDJĘCIA

2022-12-21 15:08

Wspaniała wiadomość dla fanów "Stulecia Winnych"! Największe gwiazdy serialu robią wielką karierę w innych odcinkowych produkcjach i trzeba przyznać, że są prawdziwą ich ozdobą. Ania Winna w pierwszych dwóch sezonach "Stulecia Winnych" i Kasia Borkowska w 3-4, czyli Weronika Humaj pojawi się już w 1 dzień Świąt Bożego Narodzenia w TVP w bajkowej produkcji! Jej kolega z planu "Stulecia Winnych", serialowy Jasiek (Patryk Szwichtenberg) zawędrował aż do pensjonatu Magdy (Anna Mucha) w "M jak miłość" a to nie koniec podbojów gwiazd. Sprawdź, gdzie można oglądać największych aktorów z serialu o rodzie Winnych w oczekiwaniu na 5 sezon i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Na oficjalnym profilu "Stulecia Winnych" na Instagramie pojawiła się seria ZDJĘĆ z największymi gwiazdami serialu w nowych rolach. Dzięki temu, nawet jak ktoś przegapił odcinek 1695, w którym Karol jest niezadowolonym z obsługi Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich, klientem w "M jak miłość", będzie mógł z łatwością go odnaleźć. Niewykluczone też, że Karol jeszcze wróci do pensjonatu Magdy, bo rzadko kiedy gwiazda tego formatu występuje w jednorazowych epizodach. Ale na tym nie koniec - już w święta zobaczymy Weronikę Humaj w nowej roli, a w Nowy Rok startuje nowy serial z Sonią Mietielicą (Ewą Tarasiewicz w "Stuleciu Winnych"), "Dom pod Dwoma Orłami"!

Gwiazdy "Stulecia Winnych" chętnie grają w konkurencyjnych serialach, bo w 5 sezonie serii na pewno ich nie zobaczymy. Saga rodu Winnych cofnie się w czasie do momentu, kiedy młodziutka Bronia (Kinga Preis) zakochuje się w Antonim (Roman Garncarczyk) i dają początek tej niezwykłej rodzinie. Jaśka, Ani, ani Ewy jeszcze nie było wtedy na świecie!

Winni, których znamy, pojawić się mają w 6 sezonie "Stulecia Winnych", który opowie o tym, co się działo w rodzinie od 1989 roku do 2000 roku. Do tego czasu możemy cieszyć oczy występami lubianych gwiazd w innych produkcjach.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1699: Magda wróci do Grabiny z dziewczynką z Ukrainy! Spotka się z Andrzejem i tak dowie się, że Julia straciła dziecko? - ZDJĘCIA

Tak naprawdę wyglądają domy ze Stulecia Winnych! Tylko u nas ZDJĘCIA zza KULIS planu - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze