Serial z wielką gwiazdą Stulecia Winnych osłodzi fanom czekanie na 5 sezon! Data premiery ogłoszona! - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Serial z wielką gwiazdą Stulecia Winnych osłodzi fanom czekanie na 5 sezon! Data premiery ogłoszona! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych

Serial z wielką gwiazdą Stulecia Winnych osłodzi fanom czekanie na 5 sezon! Data premiery ogłoszona! - ZDJĘCIA

Wspaniała nowina dla fanów "Stulecia Winnych"! Jedną z najjaśniejszych gwiazd serialu, która zagrała Ewę (Sonia Mietielica), córkę Ani (Urszula Grabowska) zobaczymy już za kilka miesięcy w głównej roli w nowym serialu TVP! Znów będzie okazja, aby podziwiać stroje z epoki, wielką miłość i niewyobrażalne dramaty w "Domu pod Dwoma Orłami". Serial historyczny z uwielbianą Ewą ze "Stulecia Winnych" zapewne osłodzi widzom oczekiwanie na 5 sezon serii. Wiemy o czym opowie i kiedy premiera nowego serialu TVP! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Przed "Stuleciem Winnych 5" nowy serial z Mietielicą w roli głównej! Wiemy kiedy premiera - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z planu 

Jak pisaliśmy TUTAJ Ewa ze "Stulecia Winnych" wystąpi w roli głównej w nowym polskim serialu historycznym. W dodatku na premierę wcale nie trzeba będzie długo czekać! Czy "Dom pod Dwoma Orłami" osłodzi fanom sagi rodu Winnych oczekiwanie na 5 sezon?

Wielka miłość i straszliwy dramat rodziny

Jest spora szansa na to, aby fani "Stulecia Winnych" ucieszyli się z emisji nowego polskiego serialu. Jak widzimy w GALERII ZDJĘĆ z planu "Domu pod Dwoma Orłami" znów zanurzymy się w okres przedwojenny, tym razem na Dolnym Śląsku. Akcja przeniesie nas także w czasy współczesne, bo scenariusz jest oparty na prawdziwych wydarzeniach wielkiej powodzi w 1997 roku we Wrocławiu. Tytułowy "Dom pod Dwoma Orłami" to nazwa słynnej kamienicy z apteką, w której żyje wielopokoleniowa rodzina. Czy ta historia zachwyci widzów podobnie, jak "Stulecie Winnych"? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z gwiazdorską obsadą nowego serialu!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1669: Rozdzierające serce wyznanie Magdy. Oddałaby wszystko, żeby urodzić Andrzejowi dziecko – ZDJĘCIA, WIDEO

Główną bohaterką nowej serii jest gwiazda "Stulecia Winnych". Mietielica zagra Mariannę, żyją współcześnie, która dzięki rodzinnej historii przeniesie akcję serialu do roku 1918. Widzowie w kolejnych odcinkach poznają dramaty, wielką miłość i pożegnania mieszkańców kamienicy.

Gwiazda "Stulecia Winnych" w roli głównej!

Jak informują Wirtualne Media nowy serial z gwiazdą "Stulecia Winnych" zobaczymy w TVP1 już w grudniu! Produkcja TVP nie zaprzecza tym informacjom. Obok Mietielicy w serialu zobaczymy prawdziwą paradę gwiazd: Jana Grycza, Aleksandrę Konieczną, Karolinę Gruszkę, Małgorzatę Zajączkowska. W roli niemieckiego właściciela domu wystąpi Andrzej Seweryn jako ich ojciec - Johannes - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ.

Według doniesień Wirtualnych Mediów 10-odcinkowy "Dom pod Dwoma Orłami" zostanie wyemitowany w TVP1 na początku grudnia, niewykluczone, że podobnie jak "Stulecie Winnych" w niedzielne wieczory. Będziemy informowali na bieżąco o szczegółach. 

Nie przegap: M jak miłość. Ostatnie takie sceny w siedlisku Magdy i Andrzeja w Grabinie! Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek pokazali film z planu – WIDEO, ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze