Stulecie Winnych. Wszystkie tajemnice Broni. Niewiele zabrakło, a rodu Winnych mogło nie być! Kiedy początek Winnych zobaczymy w telewizji?

i

Autor: TVP Stulecie Winnych. Wszystkie tajemnice Broni. Niewiele zabrakło, a rodu Winnych mogło nie być! Kiedy początek Winnych zobaczymy w telewizji?

Stulecie Winnych. Wszystkie tajemnice Broni i Antoniego. Niewiele zabrakło, a rodu Winnych mogło nie być! Kiedy początek Winnych zobaczymy w telewizji?

"Stulecie Winnych. Początek", 4 część powieści Ałbeny Grabowskiej opowiada o tym, jak to wszystko się zaczęło. Jak pisaliśmy jako pierwsi - to Weronika Humaj odgrywa ważną rolę w tym przedsięwzięciu i to dzięki niej poznajmy największe tajemnice Broni! Książka zaczyna się od ślubu Broni Wielichnowskiej (Kinga Preis) i Antoniego Winnego (Roman Gancarczyk), później dowiadujemy się, jak wyglądała ich pierwsza randka, czego przestraszyła się panna młoda w kościele, skąd Antoni wziął się w Brwinowie... Bardzo niewiele brakowało, a rodu Winnych w ogóle nie byłoby! Kiedy zobaczymy 'Stulecie Winnych. Początek" w telewizji?

"Stulecie Winnych. Początek". Fani chcą zobaczyć 5 sezon serialu 

Jak powstawał ród Winnych dowiadujemy się w 4 części Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Początek". Okazuje się, że nad historią rodziny unoszą mroczne tajemnice z czasów, kiedy młodziutka śliczna Bronia umierała ze strachu na swoim ślubie. Dobrze znanym głosem Ani Winnej i Kasi Borkowskiej - Weroniki Humaj - poznajmy cała prawdę o rodzinie, która prawie nie miała szans powstać... Dlaczego?

Zdun Antoni ze "Stulecia Winnych" pojawił się w Brwinowie dlatego, bo kolega opowiedział mu, że są tam piękne dziewczyny. Okazuje się, że Winny był sierotą i poszukiwał swojego miejsca w życiu. Kiedy przyjechał do Brwinowa z miejsca zwrócił uwagę na śliczną i bardzo mądrą Bronię Wielichnowską, którą tak konsekwentnie uwodził, że w końcu stanęli przed księdzem, złożyć małżeńską przysięgę. Ale niewiele brakowało, a Bronia uciekłaby z kościoła! 

Zobacz też: Małgorzata Socha ostatni raz w Przyjaciółkach. Ucieszyła się, że to już koniec i pokazała nowe przyjaciółki - ZDJĘCIA

Bronia przeraziła się w "Stuleciu Winnych. Początek", że chłopak z Kielc bez rodziny jest tak naprawdę obcym człowiekiem, niewiele o nim wie - jak może spędzić noc poślubną z obcym człowiekiem? Dodatkowo Bronia obawiała się, że podzieli los swojej siostry Jasi, która nie mogła mieć dzieci, co zakończyło się wielką tragedią. Na szczęście Bronia, podobnie jak jej druga siostra Zosia, nie miała problemów z rodzeniem dzieci i dzięki temu możemy oglądać "Stulecie Winnych'!

Jakby tego było mało nocy poślubnej Broni i Antoniego w "Stuleciu Winnych. Początek" w ogóle nie było! Zdun od początku miał wielkie ciągoty do picia, co później położyło się cieniem na zgodnym małżeństwie Winnych.

Jak wiemy, na szczęście rodzina Winnych jednak powstała, a Bronia rodziła synów. Najstarszy Romek był dzieckiem trudnym, wszędzie go było pełno i do bitki był skory, za to Władek (Arkadiusz Janiczek), który w późnym wieku trzęsie rodziną, to był cichutki, delikatny chłopiec!

Fani zachwyceni nową rolą Weroniki Humaj, która czyta audiobooka "Stulecie Winnych. Początek" pytają kiedy premiera kolejnego sezonu serialu, który pokaże wszystkim tę historię. Kto zagra młodziutką, śliczną, mądrą i delikatną Bronię? Fani chcą wiedzieć, jak będzie wyglądał jej mąż Antoni, siostry Jasia i Zosia i mali Winni i zachwycają się Humaj w nowej roli!

A kiedy premiera ???? - pytają fani w mediach społecznościowych pod zdjęciami młodziutkiej Humaj w pięknym winku na głowie.  

Czekamy kiedy!

- Przepiekna ?❤

- Jaki aniołek❤️❤️

- Weroniko, dziękujemy ❤️

Na razie nie ma informacji na temat dat, kiedy powstanie nowy sezon "Stulecia Winnych", ale autorka powieści już potwierdziła, że 5 sezon będzie na pewno! Na wiadomo, że czwarty sezon serialu zobaczymy w TVP na wiosnę 2021!  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1603: To on sprawi, że Iza rozpocznie nowe życie w Gródku! Połączy ją coś więcej ze znanym pisarzem

Stulecie Winnych 4 sezon. Władek przed śmiercią wybaczy Jaśkowi błędy z przeszłości. Winny zrobi dla ojca coś niesamowitego
Sonda
Czy Bronia w "Stuleciu Winnych" dobrze zrobiła wychodząc za Antoniego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze