Gwiazda Stulecia Winnych w nowym hicie TVP! Nowy serial zastąpi zimą sagę rodu z Brwinowa?

i

Autor: TVP Gwiazda Stulecia Winnych w nowym hicie TVP! Nowy serial zastąpi zimą sagę rodu z Brwinowa?

Stulecie Winnych

Gwiazda Stulecia Winnych w nowym hicie TVP! Nowy serial zastąpi zimą sagę rodu z Brwinowa?

Gwiazda "Stulecia Winnych" zagra główną rolę w najnowszym hicie TVP! Wygląda na to, że serial o powodzi 1000-lecia we Wrocławiu zastąpi widzom "Stulecie Winnych" w zimowe wieczory. 4 sezon sagi rodu z Brwinowa zakończył się na 100. urodzinach Władka (Arkadiusz Janiczek), a jak pisaliśmy jako pierwsi, 5 seria ma pokazać początki rodziny. Tymczasem fani będą mogli obejrzeć w TVP oparty na faktach serial o wielkiej powodzi we Wrocławiu, a w jednej z głównych ról gwiazdę "Stulecia Winnych"! Sprawdź co już wiemy o nowej serii, która może znaleźć się już w zimowej ramówce TVP!

Gwiazda "Stulecia Winnych" w nowym hicie TVP! Zastąpi fanom sagę rodu Winnych?

Sonia Mietielica w "Stuleciu Winnych" zagrała wielką rolę adoptowanej córki Ani (Urszula Grabowskai)  Kazimierza (Mateusz Janicki), Ewę. Przejmujące losy uratowanej cudem z getta Żydówki przez kilka sezonów wzruszały fanów serialu wg powieści Ałbeny Grabowskiej. Teraz widzowie "Stulecia Winnych" zobaczą znów Mietielicę w niedzielne wieczory w TVP!

Nowy hit TVP zastąpi "Stulecie Winnych"

 "Dom pod Dwoma Orłami" to nowy serialowy hit TVP, który czeka na swoją kolej emisji. Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl seria oparta jest na prawdziwych wydarzeniach w 1997 roku we Wrocławiu, podczas tzw. powodzi 1000-lecia. Tytułowy dom istniał naprawdę, a jego mieszkańcy ukrywali mroczną historię. Dziś tajemnice odkrywać będzie wnuczka seniorki rodu, Marii Szablewskiej, Marianna. I ją zagra właśnie uwielbiana przez fanów Ewa ze "Stulecia Winnych", czyli Sonia Mietielica!  

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Zmarły dziadek Marysi zostawił cenny majątek! Chodzi nie tylko o sad Lucjana. Nieznane fakty z życia Mostowiaków

Historia powodzi w "Domu pod Dwoma Orłami" zacznie się latem 1997 roku, tuż przed nadejściem 12-metrowej fali powodziowej, która zalała Wrocław. Mieszkańcami tytułowego "Domu pod Dwoma Orłami" i zarazem głównymi bohaterkami są: babcia Zofia Szablewska, jej córka Helena, i wracająca z narzeczonym z USA Marianna, ukochana wnuczka Zofii, Marianna. Fala powodziowa zaleje dom 3 kobiet, a babcia Zofia w tym samym momencie trafi do szpitala z powodu udaru....

Bohaterka Mietielicy znów odkryje rodzinne tajemnice

Grająca Ewę w "Stuleciu Winnych" Sonia Mietielica w nowym hicie TVP znów dostanie zadanie odkrycia rodzinnych tajemnic z czasów wojny. Czy nowa bohaterka podbije serca serialowych fanów na równi z Ewą Tarasiewicz?

W nowej produkcji TVP oprócz Soni Mietielicy zobaczymy: Agnieszkę Mandat w roli jej matki Heleny, Karolinę Gruszkę jako młodą babcię Zosię, zaś w dojrzałym wieku - Małgorzatę Zajączkowską. W roli niemieckich właścicieli domu, zobaczymy: Karolinę Rzepę w roli Lisy, Adriana Zarembę w roli Karla oraz Andrzeja Seweryna jako ich ojca - Johannesa. 

Nie przegap: QUIZ. Seks w polskich serialach. Poznasz ich po jednym kadrze?

Najnowsze