M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Magda wróci do Grabiny z dziewczynką z Ukrainy! Spotka się z Andrzejem i tak dowie się, że Julia straciła dziecko? - ZDJĘCIA

2022-12-21 21:02

W 1699 odcinku "M jak miłość" nastąpi powrót Magdy (Anna Mucha) do siedliska w Grabinie po samotnej podróży po Podlasiu. W dniu, w którym Magda wróci do domu w jej życiu pojawi się tajemnicza dziewczynka z Ukrainy, która zgubi mamę. Poruszona jej historią Budzyńska weźmie małą Nadię (Mira Fareniuk) ze sobą do siedliska i w 1699 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz odezwie się do Andrzeja (Krystian Wieczorek). Mało tego, Budzyńscy spotkają się w sprawie kilkuletniej Ukrainki. Czy właśnie wtedy Magda dowie się, że Julia (Marta Chodorowska) straciła dziecka Andrzeja, że jej mąż nie zostanie ojcem? Sprawdź co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA z 1699 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dopiero w 1699 odcinku "M jak miłość" wyjaśni się jak i od kogo Magda dowie się o śmierci dziecka Julii i Andrzeja. Wiadomo już, że po tym jak Julia straci nienarodzoną córkę Budzyńskiego jeszcze przez długi czas Magda nie odbierze telefonu od męża, którego numer zablokowała. Nie odsłucha żadnej rozpaczliwej wiadomości Andrzeja. Z kolei Budzyński nie będzie miał dość siły i odwagi, by przekazać Magdzie, że dziecko Julii nie żyje, że owoce małżeńskiej zdrady, największego błędu, jaki popełnił po pijaku, nie przyjedzie na świat.

Magda w 1699 odcinku "M jak miłość" przygarnie tajemniczą dziewczynkę

Samotna podróż Magdy po Podlasiu w 1699 odcinku "M jak miłość" dobiegnie końca. Odzyska spokój, wyciszy się, przemyśli wszystko i podejmie decyzję co dalej z jej małżeństwem z Andrzejem. Jednak zanim wróci do siedliska w Grabinie los postawi na jej drodze zabłąkane dziecko. Niespodziewanie trafi na małą dziewczynkę z Ukrainy, pasażerkę na gapę Nadię, która zgubi mamę i poszuka pomocy właśnie w samochodzie Magdy.

Andrzej pomoże Magdzie w sprawie małej Ukrainki

Ponieważ sytuacja będzie poważna w 1699 odcinku "M jak miłość" Magda zadzwoni do Andrzeja, by poradzić się go w tej kwestii z prawnego punktu widzenia. Budzyński spotka się z Magdą w wyznaczonym przez nią miejscu. Jego też poruszy historia małej Ukrainki, która straci mamę. Andrzej wciąż będzie bowiem przeżywał śmierć swojej nienarodzonej córki, dziecka, które Julia straciła. Długo odtrącał kochankę, odrzucał myśl, że zostanie ojcem, a kiedy poznał płeć dziecka, usłyszał, że będzie miał córkę spadła na niego niewyobrażalna tragedia.

Niestety w 1699 odcinku "M jak miłość" Budzyński wciąż będzie rozdarty między Magdą i Julią. Czy podczas spotkania z żoną powie Magdzie o tym, że dziecko Julii nie żyje, że kochanka nie urodzi mu córki? Czy znajdzie odpowiednie słowa, by przekazać żonie, że już nic nie będzie łączyło go z Julią? To na razie pozostaje tajemnicą, ale niewykluczone, że Budzyński uzna, że to niewłaściwy moment na taką rozmowę z Magdą. Pomoże jej jednak w sprawie małej Nadii z Ukrainy.

Andrzej w 1699 odcinku "M jak miłość" nie uwolni się od Julii po śmierci dziecka

Pewne jest, że w 1699 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie uwolni się od Julii, która po stracie dziecka będzie w fatalnym stanie. Przyjaciółka Malickiej, wredna i wyrachowana Sylwia (Hanna Turnau) nie pozwoli Budzyńskiemu, by w takiej chwili zostawił Julię bez wsparcia. Zwłaszcza, że Julia będzie cierpiała na depresję i zacznie też szukać winnego śmierci swojej córeczki.

Niedługo potem w 1705 odcinku "M jak miłość" Julia dopadnie Magdę w siedlisku!

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze