M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Magda po śmierci dziecka Julii i Andrzeja odsłucha rozpaczliwą wiadomość? Nie dowie się, że ich córka nie żyje! - ZDJĘCIA

2022-12-27 21:08

W 1695 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) w samotnej podróży po Podlasiu nie będzie miała pojęcia co się dzieje u Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Zablokowała numer męża, więc nie odsłucha żadnej z wielu wiadomości od zrozpaczonego Budzyńskiego, który będzie błagał ukochaną o jakikolwiek kontakt. A kiedy w 1695 odcinku "M jak miłość" stanie się najgorsze - Julia (Marta Chodorowska) straci dziecko Andrzeja, w innym zakątku kraju Magda będzie zastanawiała się nad swoim życiem. Na razie nie dowie się o śmierci córki męża i Julii. Ale ta straszna informacja i tak do niej dotrze. Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Samotna podróż Magdy w 1695 odcinku "M jak miłość" zaprowadzi ją na Podlasie. W cudownym miejscu z widokiem na wodę Magda odbierze wreszcie telefon od Kingi (Katarzyna Cichopek), która będzie odchodziła od zmysłów ze strachu o przyjaciółkę, o to, gdzie jest i co się z nią dzieje.

Tylko Kindze w 1695 odcinku "M jak miłość" powie, że zwiedza Podlasie, mieszka w urokliwej leśniczówce i lada moment wyrusza dalej w Polskę, bo znalazła nocleg w gospodarstwie agroturystycznym. O Andrzeju nie wspomni ani słowem. Tak jak o swoich planach na przyszłość odnośnie pensjonatu w siedlisku.  - Jak chcesz rozbawiać Pana Boga, to powiedz mu o swoich planach. Jak ostatnio miałam plany, to w ciągu jednego dnia wzięły w łeb, więc... Nieważne. Pojadę, zobaczę...

- Odezwij się jeszcze, zadzwoń do mnie... - zdąży tylko dodać Kinga, ale połączenie z Magdą zostanie przerwane.

Także w 1695 odcinku "M jak miłość" Andrzej zostawi Magdzie na jej poczcie głosowej rozpaczliwą wiadomość, by się do niego odezwała.  Tyle tylko, że ona nie odsłucha desperackich błagań męża, który będzie przeżywał najgorsze chwile w życiu. Z jednej strony będzie usychał z tęsknoty za Magdą, z drugiej będzie musiał opiekować się Julią w szpitalu. Bo stan ciężarnej kochanki Budzyńskiego w 1695 odcinku "M jak miłość" nagle się pogorszy, lekarze zaczną walczyć o życie jej i dziecka. 

Desperacka wiadomość Andrzeja do Magdy w 1695 odcinku "M jak miłość"

"Cześć, to znowu ja. Tak, wiem. Zostawiłem ci już tyle wiadomości, a ty nadal się nie odzywasz. Rozumiem, że chcesz być teraz sama, ale proszę cię tylko o jedno - napisz, że wszystko jest w porządku albo chociaż po prostu napisz: okay. Pamiętaj, gdziekolwiek jesteś,cokolwiek robisz, bardzo cię kocham" - zapewni żonę Andrzej w 1695 odcinku "M jak miłość". Tyle, że ona nie odsłucha tej wiadomości.

Po tym jak w 1695 odcinku "M jak miłość" Julia straci dziecko, Andrzej nie opuści jej ani na chwilę. Razem będą rozpaczali po śmierci ich nienarodzonej córki, która umrze na niespełna dwa miesiące przed planowanym terminem porodu. Utrata dziecka zbliży Andrzeja do Julii jak nigdy wcześniej.

Kto w "M jak miłość" powie Magdzie o śmierci dziecka Julii i Andrzeja?

A co w tym czasie w 1695 odcinku "M jak miłość" będzie z Magdą? Rozpali ognisko i wpatrując się w ogień sięgnie po telefon. Andrzej nie zostawi jej już żadnej nowej wiadomości, nie zawiadomi żony, że dziecko jego i Julii nie żyje. Jak i od kogo Magda dowie się o śmierci córki Budzyńskiego i Julii? To się wyjaśni dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość" na początku stycznia 2023 roku.

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Najnowsze