M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Julia straci dziecko. Andrzej powie kochance o śmierci nienarodzonej córki - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-20 21:10

W 1695 odcinku "M jak miłość" dziecko Julii (Marta Chodorowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie przeżyje. Choć w szpitalu lekarze zrobią wszystko, żeby utrzymać ciążę, Julia straci dziecko i sama stoczy dramatyczną walkę o życie. Kochanka Budzyńskiego dostanie krwotoku, konieczna będzie operacja, po której w 1695 odcinku "M jak miłość" stan Julii będzie bardzo ciężki. Kiedy odzyska przytomność zapyta Andrzeja o ich córkę. To właśnie Budzyński powie Malickiej, że ich córeczka nie żyje? Po śmierci dziecka oboje pogrąża się w rozpaczy. Zobacz już teraz WIDEO z tych scen z 1695 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć dziecka Julii i Andrzeja w 1695 odcinku "M jak miłość" nastąpi w dramatycznych okolicznościach. Do porodu zostanie jeszcze kilka tygodni, lecz stan Julii po brutalnym napadzie w parku, wstrząśnieniu mózgu, którego doznała, gwałtownie się pogorszy. Lekarz Malickiej uprzedzi Budzyńskiego, że nie szczędzą wysiłków, żeby uratować nienarodzone dziecko i matkę, ale sprawy mocno się skomplikują. - Robimy wszystko, żeby utrzymać ciążę, ale trudno przewidzieć jak sytuacja się rozwinie - usłyszy Andrzej, który już wtedy w 1695 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że bez względu na miłość do Magdy zostanie ojcem i córka, którą Julia mu urodzi na zawsze ich połączy.

W "Kulisach serialu M jak miłość" Krystian Wieczorek wspomniał o tym w jak trudnej sytuacji podczas pobytu Julii w szpitalu znajdzie się jego bohater.- Andrzej zaczyna sobie wyobrażać, że Julia i jej dziecko zaczną funkcjonować w sposób dobry w jego życiu. To jest niebezpieczne myślenie, bo powoduje lawinę kolejnych konsekwencji. Na tym polega dojrzałość każdego z nas, że bierzemy odpowiedzialność za swoje czyny... - powiedział ekranowy Budzyński i jednocześnie dodał, że w 1695 odcinku "M jak miłość" nic nie będzie wskazywało na to, że odzyska Magdę. - Ten związek z miłością jego życia, czyli z Magdą, ma prawo się nie udać.

Zanim w 1695 odcinku "M jak miłość" zacznie się poród Julii zaczną się z nią dziać dziwne rzeczy. Powie nawet Andrzejowi, że przez niego chyba umrze. - Lekarze coś tam mówią, ale ja wiem swoje... Malicka znajdzie się na skraju życia i śmierci, lecz to nienarodzona córka Julii i Andrzeja zapłaci najwyższą cenę za brutalny napad w parku. Dziecko nie przeżyje porodu.

Kiedy w 1695 odcinku "M jak miłość" Julia straci dziecko i będzie walczyć o życie lekarz zawiadomi Andrzeja, że musieli operować, bo jego partnerka dostała silnego krwotoku. - Nasza córeczka... - powie zrozpaczona Julia gdy odzyska przytomność po operacji, dotknie brzucha i nie zobaczy obok siebie dziecka. - Wiem... - potwierdzi najgorsze Andrzej, który w 1695 odcinku "M jak miłość" także zaleje się łzami.

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
M jak miłość odcinek 1691 ZWIASTUN. Andrzej na imprezie Magdy ogłosi zdumiewające wieści. Będzie rozwód?
Najnowsze