M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Napad na Julię z tragicznym finałem! Zostanie jej tylko modlitwa za dziecko - ZDJĘCIA

2022-12-06 12:55

W 1692 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) zostanie napadnięta w parku przez brutalnego złodzieja, który nie będzie miał litości dla ciężarnej kobiety. Uderzy ją i nieprzytomną zostawi bez pomocy! Co prawda Julia przeżyje, ale po tym jak trafi do szpitala w 1692 odcinku "M jak miłość" zacznie się dramatyczna walka o życie jej nienarodzonego dziecka. Do terminu porodu Julii będzie jeszcze dwa miesiące, więc pojawi się realne zagrożenie co z dzieckiem! Po odzyskaniu przytomności Julia zobaczy obok siebie Andrzeja (Krystian Wieczorek), któremu powie, że została jej już tylko modlitwa o ich córkę. Tragedia, która spotka Julię będzie miała ciąg dalszy. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Napad na Julię w 1692 odcinku "M jak miłość" będzie okrutnym zrządzeniem losu. A może to kara dla ciężarnej kochanki Andrzeja, która rozdzieliła go z Magdą, która doprowadziła do ich rozstania i od początku chciała zniszczyć małżeństwo Budzyńskich? Oczywiście dziecko Julii i Andrzeja nie jest niczemu winne, że Malicka źle ulokowała uczucia, zakochała się w żonatym prawniku, na punkcie którego szalała wiele lat temu jako studentka. Ale to właśnie dziecko w 1692 odcinku "M jak miłość" ucierpi najbardziej po tym jak brutalnym ataku na Julię w parku.

Tragedia w 1692 odcinku "M jak miłość" rozegra się kiedy Julia będzie zupełnie sama w parku. Znienacka zaatakuje ją złodziej, przez którego Malicka upadnie na ziemię, uderzy się w głowę i straci przytomność. Przez krótką chwilę będzie się wydawało, że Julia nie żyje. Kiedy zostanie odnaleziona i przechodnie wezmą pomoc, do akcji wkroczy jej przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau). To ona zawiadomi Andrzeja o napadzie na Julię.

Akurat wtedy w 1692 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie w siedlisku z Magdą (Anna Mucha). Telefon od Sylwii sprawi, że przerwie rozmowę z żoną, rzuci wszystko i pojedzie do szpitala, by wspierać kochankę. Magdę uprzedzi tylko telefonicznie, że coś złego stało się z Julią. To wystarczy, żeby zranić ją jeszcze boleśniej i popchnąć do desperackiej decyzji nie tylko o ucieczce, ale i rozwodzie.

W szpitalu Julia w 1692 odcinku "M jak miłość" osiągnie wreszcie swój cel - Andrzej będzie z nią, a nie z Magdą! Badania wykażą, że Malicka doznała wstrząsu mózgu, ale dziecku nic nie będzie groziło. Przynajmniej na razie. Kochance Budzyńskiego zostanie już tylko modlitwa za nienarodzoną córką, żeby przyszła na świat cała i zdrowa. - Modlę się tylko o jedno, żeby małej nic się nie stało Boże, jak mogłam być taką idiotką!Szarpałam się z tym facetem. Trzeba mu było oddać tę cholerną torebkę!

- Nie myśl już o tym. Rozmawiałem z lekarzem. Zapewnił mnie, że z dzieckiem wszystko jest w porządku. To dziewczynka? Nigdy wcześniej mi nie mówiłaś...

- Nie pytałeś… Andrzej... Zostaniesz chwilę? Nie chcę być teraz sama - zacznie błagać Julia. W tej sytuacji w 1692 odcinku "M jak miłość" Budzyński nie zdoła jej odmówić. Choć cały czas będzie myślał o tym jak jego obecność przy kochance odbierze Magda. Już się o tym nie przekona, bo kiedy wróci do siedliska Magda zniknie.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze