M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Andrzej boleśnie zrani Magdę! Napad na Julię zniszczy plany Budzyńskiego. Nie cofnie już czasu - ZDJĘCIA

2022-12-07 9:06

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) znów będzie płakać przez Andrzeja (Krystian Wieczorek). Taniec Budzyńskich na imprezie w siedlisku tylko na krótką chwilę zbliży ich do siebie, a romantyczny nastrój pryśnie już następnego ranka. Chociaż Andrzej spróbuje przekonać Magdę, żeby dała mu kolejną szansę i do niego wróciła, ale ona w jednej chwili pozbawi go argumentów, że ich małżeństwo da się uratować! Napad na Julię (Marta Chodorowska) w 1692 odcinku "M jak miłość" drastycznie zmieni bieg wydarzeń, bo Magda zrozumie, że kochanka Andrzeja i ich dziecko już zawsze będą obecni w ich życiu. Wszystko będzie już stracone? Sprawdź, co się wydarzy w 1692 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1692 - wtorek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej nie będą znów razem, choć do pojednania Budzyńskich zabraknie tak niewiele! Na drodze do szczęścia małżonków znów stanie Julia Malicka, która zostanie brutalnie napadnięta w parku, trafi do szpitala i będzie potrzebowała pomocy kochanka. Ale zanim to nastąpi w 1692 odcinku "M jak miłość" on zacznie błagać Magdę, żeby wybaczyła mu zdradę, gotów na wszystko, żeby odzyskać jej serce i nie dopuścić do rozwodu. Nic do Magda usłyszy od męża w 1692 odcinku "M jak miłość" nie przekona jej jednak do zmiany zdania w sprawie rozwodu.

- Takie dziecinne zaklinanie rzeczywistości niczego nie zmieni. Prędzej czy później i tak będziemy musieli się z tym zmierzyć - powie Magda ukochanemu, który w 1692 odcinku "M jak miłość" nadal się nie podda. - Zrobię wszystko co zechcesz, udowodnię ci... - zacznie Andrzej, lecz ona nagle mu przerwie. - A możesz cofnąć czas? - tym pytaniem pozbawi Budzyńskiego argumentów.

Dalszego ciągu rozmowy Magdy i Andrzeja w 1692 odcinku "M jak miłość" nie będzie, bo do prawnika zadzwoni przyjaciółka Julii, Sylwia (Hanna Turnau) z tragiczną wiadomością o napadzie na Malicką. W tej sytuacji Budzyński natychmiast opuści siedlisko i pojedzie do Warszawy do szptaka, gdzie trafi Julia. Poinformuje Magdę, że coś się stało z Julią przez telefon.

To przeleje czarę goryczy i w 1692 odcinku "M jak miłość" wpędzi Magdę w jeszcze większą rozpacz. Wypłacze się przy Kindze (Katarzyna Cichopek), że to już koniec jej małżeństwa z Andrzejem, że nawet gdyby mu wybaczyła, to przecież będzie miał dziecko z Julią. - Przez moment łudziłam się, że może jeszcze nie wszystko stracone, że to się da naprawić...  Boże, jaka byłam głupia! Przecież gdybym została z Andrzejem, Julia i jej dziecko byliby już stale obecni w naszym życiu... Dziecko Julii, nie moje... Nie, nie zniosę tego, nie dałabym rady! - wyzna przyjaciółce zapłakana Magda.

Zaraz potem w 1692 odcinku "M jak miłość" podejmie drastyczną decyzję, żeby wyjechać! Kiedy Andrzej wróci do siedliska już nie znajdzie tam Magdy. Kinga i Piotrek nie powiedzą mu gdzie jest jego żona

M jak miłość odcinek 1691. Ostatni taniec Magdy i Andrzeja na imprezie w siedlisku. Poprosi ją tylko o jedno
Najnowsze