M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Magda po napadzie na Julię powie Kindze, że nigdy nie wybaczy Andrzejowi. Podejmie drastyczną decyzję- ZDJĘCIA

2022-11-25 8:58

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) po miłosnych uniesieniach na imprezie, gdy będzie się wydawało, że już się pogodzą, że wybaczy mu zdradę, znów się od siebie oddalą. Plany Budzyńskiego na odzyskanie Magdy zniszczy napad na Julię (Marta Chodorowska), która w 1692 odcinku "M jak miłość" zostanie zaatakowana w parku przez złodzieja, upadnie i straci przytomność. Na wieść o tym co się stanie Julii w jednej chwili Andrzej popędzi do ciężarnej kochanki. Magda zaleje się łzami i powie Kindze (Katarzyna Cichopek), że jej małżeństwo jest skończone. Pod wpływem przyjaciółki podejmie drastyczną decyzję! Sprawdź ZDJĘCIA i WIDEO co będzie dalej z Magdą i Andrzejem w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Napad na Julię w 1692 odcinku "M jak miłość" zamiast zbliżyć Magdę i Andrzeja jeszcze bardziej, zadziała zupełnie odwrotnie. To już pewne, że po ataku złodzieja w parku ciężarna Julia trafi do szpitala i tam okaże się, że dziecko nie przeżyje. Niespełna dwa miesiące przed porodem Julii spadnie na nią niewyobrażalny dramat. Ale śmierć dziecka dotknie także Andrzeja, który na chwilę przed napadem na Julię da kochance wyraźnie do zrozumienia, że nie chce z nią, że jedyne o czym marzy to odzyskanie Magdy. Mówiąc wprost pogoni ciężarną Julię, żeby walczyć o żonę, nieświadomy tego, że Malicką spotka taka tragedia.

Dzień przed napadem, w 1691 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej znów będą blisko, zupełnie jakby nigdy się nie rozstawali. Na imprezie w siedlisku w Grabinie dadzą się ponieść miłości, zatańczą razem zmysłowy taniec i wszyscy przyjaciele, którzy to zobaczą, będą pewni, że teraz Budzyńscy się pogodzą, że Magda wybaczy Andrzejowi. Ale o poranku czar tego wieczora pryśnie.

Co prawda w 1692 odcinku "M jak miłość" wspierany przez przyjaciół Andrzej zostanie z Magdą na całą noc, zapowiadając przy tym kolejny raz, że nigdy nie zgodzi się na rozwód, lecz ona pozostanie nieugięta. Nie będzie jeszcze w stanie wrócić do męża, zapomnieć krzywdy jaką jej wyrządził swoją zdradą. Przecież będzie miał dziecko z Julią! Plany Budzyńskiego w 1692 odcinku "M jak miłość" pokrzyżuje napad na Julię w 1692 odcinku "M jak miłość", która zostanie okradziona w parku przez brutalnego złodzieja, następnie uderzona w głowę i zepchnięta ze stromego zbocza. Nieprzytomna Julia trafi do szpitala, ciąża będzie zagrożona.

Na wieść o tym, co się stało z Julią w 1692 odcinku "M jak miłość" Andrzej popędzi do Warszawy, by otoczyć kochankę opieką. Zdąży wyjaśnić Magdzie, że chodzi o Julię i ich dziecko. Nic dziwnego, że to dobije Magdę jeszcze bardziej. Zrozumie, że już zawsze kochanka Budzyńskiego i dziecko, które ma się lada chwila urodzić będą obecne w ich życiu.

Czarne myśli w 1692 odcinku "M jak miłość" utwierdzą Magdę w przekonaniu, że rozwód z Andrzejem to jedyne wyjście, że ich małżeństwa nie da się już uratować. Po pięknych chwilach spędzonych z ukochanym na imprezie, Magda znów pogrąży się w rozpaczy. Będzie w tak fatalnym stanie, że Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) poradzą przyjaciółce, aby wyjechała na jakiś czas z Grabiny, gdzieś gdzie Andrzej jej nie znajdzie. Podczas urlopu Magdy oni zajmą się prowadzeniem pensjonatu w siedlisku. Pod wpływem Zduńskich w 1692 odcinku "M jak miłość" Magda podejmie drastyczną decyzję.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Najnowsze