M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Julia w szpitalu po napadzie. Dziecko Andrzeja nie przeżyje - ZDJĘCIA

W 1692 odcinku "M jak miłość" Julię (Marta Chodorowska) dotknie wielka tragedia. Ciężarna Malicka zostanie zaatakowana w parku przez nieznanego bandytę, który powali ją na ziemię i skopie do nieprzytomności. Po tym brutalnym ataku Julia trafi do szpitala i wygląda na to, że straci dziecko, które według jej słów spłodził Andrzej (Krystian Wieczorek). W 1692 odcinku "M jak miłość" Malicka boleśnie doświadczy, że lepiej nie żartować i nie manipulować w sprawie tak istotnej jak ciąża, bo to się zawsze kończy tragicznie... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

O tym, że w 1692 odcinku "M jak miłość" padnie ofiarą brutalnego napadu pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Spacer Malickiej z dużym, ciążowym brzuchem przyciągnie napastnika i samotna matka nieprzytomna trafi do szpitala. Na ZDJĘCIACH widać bardzo smutną Julię na szpitalnym łóżku i obok zamyślonego Andrzeja. Czy to oznacza, że rzekoma kochanka Budzyńskiego straci dziecko?

Przypomnijmy jak doszło do tej ciąży w "M jak miłość". Na konferencji we Wrocławiu Andrzej zdecydowanie za dużo wypił i cały wieczór wysłuchiwał żali pięknej Julii, którą mąż poinformował o rozwodzie. Malicka wodziła go za nos całą noc, aż w końcu niby przypadkiem zostawiła w barze torebkę, a ciężko pijany Budzyński ją odniósł. Rankiem obudził się nagi obok koleżanki w jej łóżku, a potem szybko okazało się, że owocem tej nocy jest ciąża. Czyje jest to dziecko do dziś nie wiadomo, ale oficjalna wersja Malickiej jest taka, że Andrzeja.

W 1692 odcinku "M jak miłość" wszystko wskazuje na to, że Julia straci dziecko w wyniku brutalnego napadu. Być może najboleśniej ze wszystkich bohaterów serialu Malicka doświadczy, że "zabawa w samotną mamusię" to nie żarty i nie tylko Magda (Anna Mucha) zapłaci za nią straszną cenę. To Julia straci być może ostatnią szansę na posiadanie potomka. Czy taki będzie jej koniec w serialu?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1691: Andrzej wtargnie na imprezę Magdy bez zaproszenia. Przekaże żonie ważny dokument - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze