BrzydUla 2. Wzruszająca podróż Filipa Bobka do przeszłości. Tego Marek Dobrzański jeszcze nigdy nie pokazał

i

Autor: Player BrzydUla 2. Wzruszająca podróż Filipa Bobka do przeszłości. Tego Marek Dobrzański jeszcze nigdy nie pokazał

BrzydUla 2. Wzruszająca podróż Filipa Bobka do przeszłości. Tego Marek Dobrzański jeszcze nigdy nie pokazał

2021-07-29 12:23

Marek (Filip Bobek) z "BrzydUla 2" jeszcze nigdy nie pokazał czegoś tak intymnego i wzruszającego! Aktor dosyć rzadko opowiada o prywatnym życiu i mało "wpuszcza" fanów do swojej prywatności. Tym razem serialowy Marek z "BrzydUla 2" zrobił coś zaskakującego i zabrał obserwatorów w podróż do swojej przeszłości. Wielu fanów nie ma pojęcia, jakimi rzeczami może pochwalić się Filip Bobek. Czy w "BrzydUla 2" otworzy się równie mocno na miłość do Uli (Julia Kamińśka)? Sprawdź co wyznał aktor.

Gwiazda "BrzydUla 2" odkryła swoje sekrety. Filip Bobek bardzo szczerze pokazał swoją przeszłość

Serialowy Marek z "BrzydUla 2" nigdy nie wtajemniczał fanów w życie prywatne. Pewne sfery zostawiał tylko dla siebie. Co prawda, udziela wywiadów i pokazuje się w mediach, ale nie porusza głośno pewnych tematów. Tym razem gwiazda "Brzydula 2" postanowiła zmienić nieco podejście, a aktor zabrał obserwatorów swojego konta na Instagramie w podróż do przeszłości, która odkryła jego nowe oblicze.

Nie każdy wie, że Filip Bobek pochodzi z Gdańska i ma ogromny sentyment do tego miejsca. - Ile ja razy jeździłem z tej stacji... - podpisał zdjęcie peronów i oznaczył stację kolejową o nazwie Gdańsk Wrzeszcz". Już samo to wspomnienie obudziło w aktorze nostalgię, a to dopiero początek.

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO

Filip Bobek przerwał na chwilę prace nad kolejnymi odcinkami do "BrzydUla 2" i udał się na wycieczkę do Gdańska. Pokazał panoramę miasta, piękne widoki i siebie kroczącego po moście w zadumie. Nie da się ukryć, że chciał "zarazić" obserwatorów klimatem nadmorskiego miasta i pięknem, które w nim tkwi. W końcu aktor udał się w ważne dla niego miejsce. Gwiazda "BrzydUla 2" pokazała boisko do gry. - Tutaj nie było mnie chyba z 20 kilka lat - napisał na zdjęciu placu aktor. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Umarł Jan Pęczek. Tego dnia Basia poszła na pogrzeb. Co się stanie z Zenkiem Grzelakiem? - WIDEO, ZDJĘCIA

Na koniec Filip Bobek podzielił się ujęciem ze swoją mamą. - mama jak zwykle czaruje w ogrodzie - napisał aktor "BrzydUla 2" i pokazał wieczorną odsłonę ogrodu. Można się domyślać, że jest to rodzinny dom mężczyzny lub równie ważne dla niego miejsce. Aktor dawno nie podzielił się tyloma faktami ze swojego życia. Czy to oznacza, że Marek z "BrzydUla 2" również otworzy się na Ulę i świat i da szansę miłości? Przekonamy się już na jesień, w nowych odcinkach serialu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze