BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek wrócą do siebie, ale ukryją to przed wszystkimi?

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek wrócą do siebie, ale ukryją to przed wszystkimi?

BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek wrócą do siebie, ale ukryją to przed wszystkimi?

Zdradzamy - w "BrzydUli" Ula (Julia Kamińśka) i Marek (Filip Bobek) na pewno do siebie wrócą! Najnowsze zdjęcia z planu pokazują, jak Dobrzańscy obdarzają się jawną czułością, ale wszystko się zmienia, kiedy na horyzoncie pojawia się inny człowiek. Ula i Marek będą ukrywać przed światem, że coś jeszcze ich łączy! Dlaczego, czemu ma służyć ta gra? Sprawdź co już wiemy o powrocie Uli i Marka w nowych odcinkach "BrzydUli" i zobacz koniecznie nowe ZDJĘCIA z planu!

"BrzydUla". Ula i Marek znowu razem - oszukają wszystkich!  

Dobra nowina w "BrzydUli"! Prawda na temat tego, co się wydarzy między Ulą i Markiem w nowych odcinkach serialu została ujawniona w obszernym materiale z planu - zobacz w GALERII ZDJĘĆ. O tym, co się będzie działo opowiedzieli Filip Bobek i Julia Kamińska. W programie "Co za tydzień" pokazano nowe sceny, które właśnie powstają. Między Ulą a Markiem znów wybuchnie wielka namiętność! Ale jest jeszcze jeden, zadziwiający szczegół...

W jednej z nowych scen "BrzydUli" widzimy Ulę i Marka w windzie. Małżonkowie tulą się do siebie, gorące spojrzenia podgrzewają atmosferę i wygląda to tak, jakby Dobrzańscy mieli zacząć zaraz uprawiać dziki seks! Ale już za chwilę wszystko się zmienia... Dlaczego?

Zobacz też: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO
BrzydUla 2. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: Youtube BrzydUla 2. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

Intymną atmosferę randki w windzie Uli i Marka w "BrzydUli" przerywa Violetta, która dosiądzie się do tej podróży i czar cały czar pryśnie. Violetta (Małgorzata Socha), swoim zwyczajem, bezceremonialnie zada pytanie o to, czy Ula i Marek są razem. I niestety w tej chwili, zakochani na nowo Dobrzańscy, odskoczą od siebie jak oparzeni! 

Wtedy wyjdzie na jaw tajemnica nowych odcinków "BrzydUli" - Ula i Marek będą ze sobą, ale nikt nie będzie o tym wiedział! Dobrzańscy gwałtownie zaprzeczą Violetcie i znów zaczną patrzeć na siebie jak wrogowie.

Czemu ma służyć ta gra Uli i Marka w nowych odcinkach "BrzydUli"? Czy Dobrzańscy dojdą do wniosku, że łączenie pracy i życia prywatnego to zabójstwo dla ich małżeństwa? To może być zaskakujące, nowe otwarcie dla kochających się Uli i Marka, którzy poznali się w firmie, ale teraz będą tam udawać, że się nie znają... Może to uratuje ich związek?

Czytaj także: Gwiazda Barw szczęścia odchodzi do konkurencji? Elżbieta Romanowska wraca do wielkiego hitu innej stacji

Zobacz nowe sceny namiętności Uli i Marka w "BrzydUli" - GALERIA ZDJĘĆ!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze