Gwiazda Barw szczęścia odchodzi do konkurencji? Elżbieta Romanowska wraca do wielkiego hitu innej stacji

2021-07-16 8:33
Gwiazda Barw szczęścia odchodzi do konkurencji? Elżbieta Romanowska wraca do wielkiego hitu innej stacji
Autor: Artrama Gwiazda Barw szczęścia odchodzi do konkurencji? Elżbieta Romanowska wraca do wielkiego hitu innej stacji

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" nieźle namiesza u konkurencji! Serialowa Aldona (Elżbieta Romanowska) będzie musiała zagrać zupełnie inną postać! Grzelakowie przeżyli w minionym sezonie "Barwy szczęścia" prawdziwy dramat pożaru, ale los aktorki się odmieni i tym razem wcieli się w postać komediową o takim samym imieniu, co bohaterka "Barwy szczęścia"! To w "BrzydUla 2" Elżbieta Romanowska pojawi się jako siostra Adama (Łukasz Simlat), która niegdyś podkochiwała się w Marku (Filip Bobek). Co z tego wyniknie?

Elżbieta Romanowska z "Barwy szczęścia" zagra w hicie TVN7 "BrzydUla 2"

Aldona z "Barwy szczęścia" nie miała ostatnio łatwo. Rodzinny dom Grzelaków stanął w ogniu i tylko cudem nikomu nic się nie stało. Kobieta myślała przez chwilę, że dojdzie do jeszcze większej tragedii, bo Aleks  (Hubert Wiatrowski) rzucił się prosto w płomienie za koniem Ułanem. Na szczęścia dobrze przeprowadzona akcja ratownicza przez Franka (Mateusz Banasiuk) przyniosła efekty i nikomu nikt nie ucierpiał. 

Grzelakowie w "Barwy szczęścia" odnaleźli wreszcie spokój, dzięki pomocy lokalnej społeczności i Kasi Górce (Katarzyna Glinka), która weszła z nimi w intratny interes. Elżbieta Romanowska musiała więc zagrać dość smutne i przygnębiające sceny tragedii, ale wkrótce wszystko się zmieni. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał porwany przez Klaudię! Upodobni się do Kingi, żeby zabić Brzozowskiego? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Elżbieta Romanowska pojawi się nie tylko w "Barwach szczęścia", ale też w hicie TVN7 "BrzydUla 2". Co ciekawe, nie wszyscy pamiętają, że aktorka wystąpiła już w pierwszej części "BrzydUli" sprzed ponad dziesięciu lat. Wcieliła się wtedy w siostrę Adama, która początkowo była sceptycznie nastawiona do Marka. Wszystko jednak uległo zmianie i ostatecznie pomogła Dobrzańskiemu, a nawet zaczęła go podrywać! Jak wiadomo, kryzys Uli (Julia Kamińska) i Marka w "BrzydUla 2" trwa i szybko się nie skończy. Aldona będzie przyczyną ich ostatecznego rozstania? 

Przeczytaj: Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

Jedno jest pewne, jak dotąd nie pojawiły się informacje z planu "Barwy szczęścia", że Elżbieta Romanowska planuje na stałe odejść z serialu. Połączy więc dwie role, które łączy jedno imię. Aldona z "Barwy szczęścia" nie ma jednak zbyt wiele wspólnego z ostrym charakterkiem Aldony z "BrzydUla 2". Niemniej jednak, obie bohaterki na pewno utrzymają sympatię widzów, a Ula i Marek z hitu TVN7 mogą się obawiać, bo nie wiadomo jeszcze, czy Aldona nie pojawi się po to, by między nimi namieszać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze