BrzydUla 2 sezon. Nowa kobieta w życiu Marka. Będzie rywalką Uli?

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Nowa kobieta w życiu Marka. Będzie rywalką Uli?

BrzydUla 2 sezon. Nowa kobieta w życiu Marka. Będzie rywalką Uli?

2021-07-14 11:56

Podobno stara miłość nie rdzewieje, ale w "BrzydUla 2" to powiedzenie nie będzie tyczyło się Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). W nadchodzących odcinkach "BrzydUla 2" w życiu Dobrzańskiego pojawi się nowa kobieta! A właściwie nie całkiem taka nowa, bo już raz namieszała w życiu mężczyzny. Sprawa została jednak zapomniana, bo kobieta, o której mowa, występowała w odcinkach "BrzydUla 2" sprzed ponad 10 lat! Teraz powróci i narobi zamieszania. Ula ma się czego bać... O kim mowa i kto namąci w życiu Dobrzańskich?

Nowa kobieta w życiu Marka Dobrzańskiego przekreśli szansę na powrót miłości Uli i Marka w "BrzydUla 2"?

W "BrzydUla 2" szykują się spore zmiany w obsadzie. Wiadomo już, że do aktorów dołączył (w tej roli Patryk Pietrzak), były chłopak Bożenki (Paulina Kondrak) z rodzinnego Bętowa. Namiesza w życiu dziewczyny i Dobrzańskich, ale to dopiero początek zmian. Wielkim zaskoczeniem będzie powrót jednej z kobiet z dawnego życia Marka, a jak wiadomo, było ich wiele.

W serialu "BrzydUla" sprzed ponad 10 lat, Marek dał się poznać jako niezły podrywacz. Trudno zliczyć jego romanse i kochanki. Paulina (Maja Hirsch) odchodziła wtedy od zmysłów, z kim narzeczony znów ją zdradza. Teraz może przydarzyć się to Uli, bo jedna z kobiet znów pojawi się u boku Dobrzańskiego. 

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO

Filip Bobek regularnie relacjonuje postępy nad nagrywaniem kolejnych odcinków "BrzydUla 2". Tym razem serialowy Marek pokazał, że na ekranie znów pojawi się Aldona (Elżbieta Romanowska), siostra Adama (Łukasz Simlat). To ona w pierwszej części "BrzydUla" sprzed lat podrywała Marka. Pomogła mu wtedy z dokumentami, których Dobrzański potrzebował, ale nie była obojętna na jego wdzięk. Otwarcie okazała mu zainteresowanie, a nawet wprost go podrywała! Marek myślał już wtedy o Uli, ale przecież teraz ma w planach się z nią rozwieść. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz popełni samobójstwo na morzu?! Marcin znajdzie dowód na śmierć Mostowiaka

Uczucie Aldony w "BrzydUla 2" do Marka nie mienie? Prawdopodobnie kobieta znów będzie pod wrażeniem Dobrzańskiego, a on od zawsze był mało asertywny wobec kobiecych wdzięków. Elżbieta Romanowska już pracuje na planie "BrzydUla 2", więc na pewno widzowie zobaczą ją w kolejnych odcinkach.. Szykuje się spore zamieszanie, szczególnie że Dobrzańscy mają wiele niedokończonych spraw, przez większość czasu byli pokłóceni, a nad nimi wisi rozwód. Pojawienie się Aldony może zmienić bieg wydarzeń w ich życiu. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze