BrzydUla 2 sezon. Ula zamieszka z młodszym facetem. Weźmie Kryspina pod swój dach? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Ula zamieszka z młodszym facetem. Weźmie Kryspina pod swój dach? - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Ula zamieszka z młodszym facetem. Weźmie Kryspina pod swój dach? - ZDJĘCIA

2021-07-02 14:26

Nie ma szans, by w "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) pogodzili się i zrezygnowali z rozwodu! Sceny kręcone na planie "BrzydUla" 2 wskazują na to, że kryzys u Dobrzańskich będzie narastał, a do tego małżonkowie nadal będą mieszkali oddzielnie. U boku Uli pojawi się jednak młodszy facet! A do tego zaprosi go do domu, gdzie będzie sama z dziećmi. Bliskim przyjacielem Uli zostanie Kryspin (w tej roli Patryk Pietrzak), były chłopak Bożenki (Paulina Kondrak) z rodzinnego Bętowa. Co ich połączy w nowych odcinkach "BrzydUla" 2?

Czy Ula i Marek będą razem w "BrzydUla" 2 po przerwie wakacyjnej?

To już pewne, że w "BrzydUla" 2 nie będzie romantycznego pojednania Uli i Marka, na które wszyscy czekają po tym jak zobaczyli namiętny pocałunek tej pary w ostatnim 153 odcinku. Zamiast tego u Dobrzańskich nastąpią kolejne zmiany. Nie tylko związane z firmą F&D, ale także podziałem opieki nad dziećmi i oddzielnym mieszkaniem. Marek w "BrzydUla" 2 uparcie będzie mieszkał sam w apartamencie, który wynajął kiedy złożył w sądzie pozew o rozwód. Tam stworzy drugi dom dla dzieci, Kuby (Jakub Rutkowski), Julki (Marysia Włodkowska) i Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek)! I choć Ula zostanie w domu Dobrzańskich bez męża, to sama na pewno nie będzie.

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Duże zmiany w rodzinie Dobrzańskich! Córka Uli i Marka będzie wyglądała inaczej - ZDJĘCIA

U boku Uli w "BrzydUla" oprócz wiernych przyjaciółek, Ani (Monika Fronczek) i Bożenki, pojawi się także dużo młodszy mężczyzna. Na ujęciach z planu widać wyraźnie, że Kryspin, były chłopak Bożenki z rodzinnego Bętowa, zbliży się do Dobrzańskiej. A zdjęcia zza kulis "BrzydUla" sugerują nawet, że dawny ukochany kuzynki Maćka (Krzysztof Czeczot) wkręci się do Uli pewnego wieczoru na szczere rozmowy, prosto z serca.

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

Sprawdź też: BrzydUla 2 sezon. Aleks weźmie się za Bożenkę. Ta miłość spadnie na nich niespodziewanie?! - ZDJĘCIE

Co z tego wyniknie w "BrzydUla" 2? Czy Marek będzie miał powody do zazdrości o Ulę? Jeszcze nie przebolał jej zdrady z lekarzem Arturem Szczęsnym (Karol Pocheć), więc kolejna bliska znajomość żony z innym facetem na pewno by go dobiła! Już teraz wiadomo, że kolejnym punktem zwrotnym u Dobrzańskich w nowych odcinkach "BrzydUla" będzie pokaz najważniejszej kolekcji rozwodowej! Na którym Ula wystąpi jako modelka!

Najnowsze