BrzydUla 2 sezon. Aleks weźmie się za Bożenkę. Ta miłość spadnie na nich niespodziewanie?! - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram

BrzydUla 2 sezon. Aleks weźmie się za Bożenkę. Ta miłość spadnie na nich niespodziewanie?! - ZDJĘCIE

2021-06-29 14:36

Trudno w to uwierzyć, ale w "BrzydUla" 2 po przerwie wakacyjnej zapewne wybuchnie nowy romans. Bo jak inaczej wytłumaczyć wspólne zdjęcie Aleksa (Mariusz Zaniewski) i Bożenki (Paulina Kondrak) z planu nowych odcinków "BrzydUla", na którym widać wyraźnie ogień. Nawet produkcja podkręca już emocje i sugeruje, że to właśnie Bożenka zastąpi w sercu Aleksa miejsce Nadii (Magdalena Koleśnik). Niewykluczone bowiem, że w "BrzydUla" 2 Aleks się zmieni dzięki nowej miłości i nie będzie już takim podłym, wrednym czarnym charakterem. Fani serialu mają nawet już swoje teorie na ten temat. Poznajcie szczegóły.

Czy Bożenka i Aleks z "BrzydUla" 2 będą razem w nowych odcinkach po przerwie wakacyjnej?

Bożenka i Aleks w "BrzydUla" 2 będą mieli romans?! Szalona księgowa z F&D, która ma za sobą nieudany związek z ekscentrycznym Adamem Turkiem (Łukasz Simlat) i przebiegły współwłaściciel firmy na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują, a nawet nie przepadają za sobą, ale wiele wskazuje na to, że w nowych odcinkach "BrzydUla" 2 po wakacjach 2021 wszystko się między nimi zmieni. Na Instagramie serialu pojawiła się tajemnicza zapowiedź tego, co połączy tę parę bohaterów już jesienią. Przytuleni, uśmiechnięci, a do tego wyglądający na zakochanych. I jeszcze ten podpis pod ich wspólną fotką: "Aleks i Bożenka ??"

Nie przegap:Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała? - WIDEO

Zanosi się na wybuchowy romans w "BrzydUla" 2? Nawet zagorzałym fanom serialu trudno uwierzyć w to, że Bożenka da się omotać Aleksowi, a Febo weźmie się za byłą kochankę Turka. No chyba, że będzie miał w tym ukryty cel. A jak wiadomo po Aleksie można się spodziewać każdej podłości. Jest bowiem mistrzem intryg, manipulacji i zastraszania Adama oraz pozostałych pracowników F&D.

Wśród widzów "BrzydUla" 2 pojawiła się nawet teoria, że miłość Aleksa i Bożeny to zapowiedź kolejnego sezonu, w którym właśnie oni będą grali pierwsze skrzypce. "Teraz Aleksiu się zakocha w Bożence i będzie Brzydula 3! ??" - napisała jedna z internautek. "No, kto wie, może z tego coś być, czemu nie.W filmie jak w życiu, wszystko jest możliwe"- dodała inna. Ale kolejna zwróciła uwagę, że po Aleksie nie można się spodziewać niczego dobrego. Przez niego Nadia odeszła z firmy, a Magdalena Koleśnik z "BrzydUla".

"Nigdy bym nie uwierzyła w żadne slowa , w żadne obietnice Aleksa , nie mowiąc już o daniu mu serca swego , ten człowiek jak do chwili obecnej nie zasługuje na nic , na żadną kobietę , wiadomo jak postąpił z Nadią , jesteśmy w szoku jakim człowiekiem można być wrednym do potęgi entej , ale to jest film , może się zmienić albo być jeszcze podlejszym ?" - oceniła jedna z fanek "BrzydUla".

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO

Sprawdź też: BrzydUla 2. Tak Ula uwiedzie zranionego Marka. Zamieni się w gorącą seks bombę - ZDJĘCIA

Jedno jest pewne - w "BrzydUla" 2 Aleks jeszcze nie raz pokaże swoją podłość, a szaleństwom Bożenki nie będzie końca. I to wszystko na oczach Turka, który chyba nie do końca poradził sobie z ich rozstaniem. Byli dziwaczną parą, ale mimo to przez krótki czas byli też razem bardzo szczęśliwi.

Najnowsze