BrzydUla 2 sezon odc. 81.Marek (Filip Bobek), Nadia (Magdalena Koleśnik)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 81.Marek (Filip Bobek), Nadia (Magdalena Koleśnik)

BrzydUla 2, odcinek 81 - opis, streszczenie: Nadia odchodzi z firmy. Przyznaje się Markowi do romansu z Aleksem - ZWIASTUN

2021-02-08 15:22

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 81 we wtorek, 9.02.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 81 streszczenie - Bożenka i Aleks zostają uwięzieni razem w windzie. Dziewczyna postanawia wykorzystać okazję, by zapunktować u prezesa. Violetta wyprowadza się z mieszkania Sebastiana, co nie podoba się Markowi. Boi się, że dziewczyna znowu zniknie. Olszański obiecuje nie spuszczać Violi z oka, ale pod pewnym warunkiem. Wkrótce jego gabinet okupuje Angelica.

Załamana Ala dowiaduje się o rozstaniu Uli i Marka. Nadia proponuje Aleksowi, by zażegnali konflikt w pracy i rozpoczęli nowy rozdział. W obliczu jego reakcji podejmuje ważną decyzję. Adam próbuje porozmawiać z Bożenką, ale dziewczyna jest chłodna i oschła. Paulina zapoznaje się z dokumentami F&D. Spiera się z bratem na temat nowej strategii zarządzania firmą. Po poznaniu wyników badań Artur radzi Uli, żeby zatroszczyła się o swoje zdrowie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze