BrzydUla 2 sezon. Skandal na pokazie mody w F&D. Ula zastąpi modelkę po tym jak się na nią rzuci- ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Skandal na pokazie mody w F&D. Ula zastąpi modelkę po tym jak się na nią rzuci- ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Skandal na pokazie mody w F&D. Ula zastąpi modelkę po tym jak się na nią rzuci- ZDJĘCIA

2021-06-30 11:20

Premiera kolekcji rozwodowej Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr) w "BrzydUla 2" odbije się szerokim skandalem! Ula (Julia Kamińska) będzie musiała wejść w rolę modelki i uratować całe show. Dziewczyna rzuci się na Dobrzańską i spróbuje rozbić całą kolekcję, od której zależą losy pogrążonego w kryzysie F&D. Ula zaskoczy Marka (Filip Bobek) i pokaże, na co ją stać. W takim wydaniu jeszcze nikt jej nie widział. Wystroi się jak nigdy i skradnie scenę. To jednak może nie uratować Dobrzańskich.

Ula w nowej roli na planie "BrzydUla 2". Zaskoczy wszystkich, a najbardziej Marka

W kolejnych odcinkach "BrzydUla 2" odbędzie się emocjonujący pokaz kolekcji rozwodowej, od której zależy los F&D. Dla Uli i Marka to przełomowy moment i wielka szansa. Wiadomo już, że nie wszystko pójdzie po ich myśli. Jedna z modelek wywoła skandal, który trzeba będzie szybko ratować. Na profilu "BrzydUla" na Instagramie pojawiła się informacja, że kobieta rzuci się na Dobrzańską, a ona będzie musiała ratować całe show. Skradnie serca na pokazie?

Na jednym zależy jej najbardziej, bo zapewne będzie liczyła, że Marek zwróci na nią uwagę i przestanie myśleć o rozwodzie. Ich pocałunek na koniec minionego sezonu bynajmniej nie oznaczał, że małżeństwo zażegna kryzys. Ula się jednak tak łatwo nie podda i zaskoczy wszystkich. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3247: Michał dowie się od tajemniczej Klaudii jak Kinga cierpiała przed śmiercią! Psychol patrzył jak się męczyła

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO

Ula w "BrzydUla 2" znów wkroczy do akcji. Nie pozwoli, by ktoś zniszczył pokaz, nad którym tak ciężko pracowano od długiego czasu. Dobrzańska ubierze się jak gwiazda. Cała na czarno, jak na kolekcję rozwodową przystało, będzie wyglądać fenomenalnie. Może to otrzeźwi Marka, który cały czas nie będzie zdecydowany, czy wrócić do żony i dzieci. Podobna sytuacja miała miejsce jeszcze w pierwszej części "BrzydUli" sprzed wielu lat, kiedy to w finale Ula musiała założyć suknię ślubną i wystąpić na pokazie. Właśnie wtedy znikąd pojawił się Marek i na scenie wyznał jej miłość. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Podobnie będzie w "BrzydUla 2" po wakacjach 2021, kiedy to Ula będzie musiała zawalczyć o dobre imię F&D oraz swoją miłość. W nowym wydaniu zaskoczy wszystkich, ale na pewno będzie zależało jej, żeby to Marek oniemiał na jej widok. Trudno żeby tak się nie stało, skoro Dobrzańska będzie wyglądać jak milion dolarów. Jej czarna, krótka sukienka i głęboki dekolt zrobią swoje. Może właśnie nowy wygląd Uli przekona go, że musi zawalczyć o ich małżeństwo. Ula znów stanie się ostatnią deską ratunku dla F&D. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze