BrzydUla 2 sezon. Duże zmiany w rodzinie Dobrzańskich! Córka Uli i Marka będzie wyglądała inaczej - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Instagram BrzydUla 2 sezon. Duże zmiany w rodzinie Dobrzańskich! Córka Uli i Marka będzie wyglądała inaczej - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Duże zmiany w rodzinie Dobrzańskich! Córka Uli i Marka będzie wyglądała inaczej - ZDJĘCIA

2021-06-17 23:01

"BrzydUla" 2 wróci po wakacyjnej przerwie najwcześniej za trzy miesiące, ale już ruszyły zdjęcia do nowych odcinków, w którym zapowiada się sporo zmian! Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) z "BrzydUla" nie wrócą do siebie tak szybko, a widmo rozwodu będzie nadal wisiało nad Dobrzańskimi. A do tego ich dzieci będą wyglądały inaczej. Zwłaszcza Julka (Maria Włodkowska)! 9-latka wyrośnie i zmieni wygląd, a zwłaszcza fryzurę! Przejdzie metamorfozę tak jak ostatnio Ula. Zobaczcie nowe zdjęcia z planu "BrzydUla" 2.

Kiedy nowe odcinki "BrzydUla" 2 po przerwie wakacyjnej?

Powrót "BrzydUla" 2 na antenę TVN7 nastąpi nie wcześniej niż we wrześniu, choć dokładna data emisji premierowego 154 odcinka nie jest jeszcze znana! Dlaczego? Aktorzy i pozostali członkowie ekipy dopiero weszli na plan po trwającej prawie trzy tygodnie przerwie, a zdjęcia do kolejnych odcinków "BrzydUla" będą realizowane przez całe wakacje! A z tego co już teraz dzieje się za kulisami  2 sezonu "BrzydUla" wynika, że zajdzie sporo zmian w rodzinie Dobrzańskich. I nie chodzi wcale o ciągnący się już do znudzenia kryzys u Uli i Marka.

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek nie wrócą do siebie w 154 odcinku?! Pocałunek Dobrzańskich nie oznacza końca kryzysu - WIDEO

Fani "BrzydUla" prześcigają się w domysłach jaki finał będzie miała pocałunek Uli i Marka z ostatniego 153 odcinka, ale aktorzy i produkcja nie mogą tego ujawnić. To najpilniej skrywany sekret nowych odcinków "BrzydUla", tak jak i sprawa rozwodu Dobrzańskich, dalszych losów głównych bohaterów, którzy staną przed świetną okazją, by się pogodzić.

Zza kulisami "BrzydUla" 2 sporo się dzieje, a zmiany dotyczą nie tylko głównych aktorów, lecz także dzieci. Na pewno widzowie zauważą jak Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski), a także ich najmłodszy brat Antoś (Wojciech i Szymon Gmerek) wyrośli! W serialowej rzeczywistości "BrzydUla" od ostatniego spotkania z rodziną Dobrzańskich minie jeden dzień, a tak naprawdę upłynie wiele tygodni!

BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Marysia Włodkowska, która w "BrzydUla" gra 9-letnią Julkę przejdzie w nowych odcinkach sporą metamorfozę. Efekty przemiany serialowej córki jako pierwsza pokazała Julia Kamińska na swoim Instagramie. Pochwalił się zdjęciem z ekranową Julką, która będzie wyglądała zupełnie inaczej. Córka Uli i Marka będzie nosiła inne okulary i zmieni fryzurę. Grająca tę postać aktorka obcięła ostatnio włosy w salonie fryzjerskim Julii Kamińskiej "Spiękniej".

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘĆ najnowsze ujęcia z planu 2 sezonu "BrzydUla" >>>

Najnowsze