BrzydUla 2, odcinek 154: Ula i Marek nie wrócą do siebie?! Pocałunek Dobrzańskich nie oznacza końca kryzysu

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 154: Ula i Marek nie wrócą do siebie?! Pocałunek Dobrzańskich nie oznacza końca kryzysu

BrzydUla 2, odcinek 154: Ula i Marek nie wrócą do siebie?! Pocałunek Dobrzańskich nie oznacza końca kryzysu - WIDEO

2021-05-22 10:07

W 154 odcinku "BrzydUla" 2 okaże się czy Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) pogodzą się i zrezygnują z rozwodu. Bo choć pocałunek Dobrzańskich na koniec "BrzydUla" 2 zwiastuje szczęśliwy finał kryzysu tej pary, to równie dobrze może oznaczać ostatni poryw namiętności, z którego małżonkowie szybko się otrząsną. Ciąg dalszy romantycznych scen z 153 odcinka "BrzydUla" nastąpi dopiero po przerwie wakacyjnej w kolejnym 154 odcinku. Niestety widzowie podejrzewają, że chwila, na którą tak długo wszyscy czekali nie nastąpi i Ula i Marek nie wrócą do siebie. Poznajcie szczegóły! Zobaczcie WIDEO z finału.

Kiedy 154 odcinek "BrzydUla"2 w TVN7?

Koniec "BrzydUla" 2 nastąpi w chwili kiedy Ula i Marek będą "świętowali" kolejną 11. rocznicę ślubu, a w ich relacjach nastąpi przełom. Co prawda Dobrzańscy znów się pokłócą, a nawet w 153 odcinku "BrzydUla" wykrzyczą sobie prosto w twarz, że zaczynają się nienawidzić, to dość szybko dadzą się ponieść uczuciom. Zaczną się namiętnie całować, co może oznaczać, że w ten sposób się pogodzą i już się nie rozwiodą. Może, ale nie musi, bo finał "BrzydUla" przed przerwą wakacyjną i kontynuacją 2 sezonu celowo został tak nakręcony, by rozbudzić w widach emocje i nadzieję, że między Ulą i Markiem jeszcze się wszystko ułoży.

Nie przegap: Koniec BrzydUla 2. Wybuchowy finał rocznicy ślubu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku. Nie zapanują nad uczuciami - ZWIASTUN

Pewne jest, że ciąg dalszy nastąpi w 154 odcinku "BrzydUla", a po wakacjach widzowie zobaczą co najmniej kilkadziesiąt nowych odcinków z dalszymi perypetiami Dobrzańskich. Pogodzą się, wrócą do siebie, nie będzie rozwodu? Wszystko może się zdarzyć, ale stacja TVN ujawniła niedawno, że kontynuacja 2 sezonu nie będzie trwała wiecznie. Emisja skończy się bezpowrotnie w połowie 2022 roku. Będzie zatem więcej niż 180 odcinków "BrzydUla", które pierwotnie planowano w pierwszej wersji, lecz na razie nie wiadomo ile.

Emisja 154 odcinka "BrzydUla" nastąpi nie wcześniej niż we wrześniu 2021 roku. Być może premiera będzie dopiero w październiku, równo rok po tym jak "BrzydUla" wróciła na antenę TVN7 po 12-letniej przerwie.

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

Sprawdź też: Koniec BrzydUla 2. Ula i Marek pogodzą się w ostatnim 153 odcinku, ale rodzina nie uwierzy w ich pojednanie - ZWIASTUN

Co będzie z Ulą i Markiem w 154 odcinku "BrzydUla"?

Czy w 154 odcinku "BrzydUla" Ula i Marek po kłótni i pocałunkach w lesie wrócą do domu i swoich dzieci pogodzeni? To na razie pilnie skrywana tajemnica, ale scenarzyści wiele razy zaskakiwali widzów fabułą, że pojednanie Dobrzańskich może nie nastąpić tak szybko. No chyba, że twórcy "BrzydUla" wezmą sobie do serc sugestie fanów, których znudził już wątek kryzysu tej pary, ich rozwodu i teraz chcą oglądać ich już tylko razem. Wszystko wyjaśni się w 154 odcinku "BrzydUla".

BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze