BrzydUla 2, odcinek 93: Marek nigdy więcej nie zobaczy dzieci! Dostanie pożegnalny list od Julki i Kuby - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 93: Marek nigdy więcej nie zobaczy dzieci! Dostanie pożegnalny list od Julki i Kuby - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 93: Marek nigdy więcej nie zobaczy dzieci! Dostanie pożegnalny list od Julki i Kuby - ZWIASTUN

2021-02-25 20:25

W 93 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) przeżyje wstrząs kiedy spóźniony wróci do domu i nie zastanie tam ani Uli (Julia Kamińska) ani dzieci. Po chwili znajdzie list od Julki (Maria Włodkowska) i Kuby (Jakub Rutkowski), z którego będzie wynikało, że nigdy więcej ich nie zobaczy. Żart małych Dobrzańskich nieźle im się uda! Nagle wyjdą z ukrycia w 93 odcinku "BrzydUli" pożegnają się z ojcem przed wyjazdem na wakacje do Grecji. Marek zrozumie, że bez rodziny zupełnie sobie nie poradzi. Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 93 - piątek, 26.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Przed wyjazdem Uli i dzieci do Grecji w 93 odcinku "BrzydUli" Marek będzie niemal pewny, że Artur Szczęsny (Karol Pocheć) jedzie z jego rodziną na wakacje! Wystarczy, że zobaczy kochanka Uli w domu, na filmiku, który prześle mu Kuba, by w głowie Dobrzańskiego pojawiły się czarne myśli. Żeby poznać całą prawdę skontaktuje się nawet z Alą (Dorota Pomykała), która zgodziła się jechać z Ulą i dzieciakami na krótki odpoczynek. Dzięki teściowej na chwilę odetchnie z ulgą.

Kolejny szok będzie czekał na niego po powrocie do domu. Bo Marek w 93 odcinku "BrzydUli" znajdzie tylko liścik od Julki i Kuby. "Spóźniłeś się, więcej już nas nie zobaczysz". Po chwili dzieci wyjdą z ukrycia, rzucając się na tatę z karimatami i poduszkami. Żeby ukarać go za kolejne spóźnienie!

Przez ułamek sekundy w 93 odcinku "BrzydUli" będzie się wydawało, że rodzinę Uli i Marka uda się jeszcze uratować. Nawet kiedy ona zacznie bić ukochanego poduszką. Z pozoru niewinna zabawa będzie miała ukryte znaczenie. Bo w ten sposób Ula odreaguje całą złość na męża. "Za niewybaczanie! Za rozwód! Za wszystko" - powie w myślach Ula przy kolejnych ciosach. Dopiero Julka i Kuba w 93 odcinku "BrzydUli" powstrzymają ją przed dalszym atakiem.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 100: Ula znów zdradzi Marka z Arturem? Spełni się największy koszmar Dobrzańskiego! - ZDJĘCIA

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

Aż wreszcie w 93 odcinku "BrzydUli" nastąpi moment pożegnania. Marek przytuli dzieci i spędzi z nim ostatnie chwile na kanapie. - Będziesz tęsknił? - zapyta Julka. - Będę... - przyzna Marek. - A co będziesz robił? - zacznie drążyć temat córka Dobrzańskich. - Pracował głównie - odpowie bez zastanowienia mąż Uli. - Jak ty sobie poradzisz bez mamy? - Kuba będzie pewny, że tata nie da sobie rady. - No jasne, że sobie nie poradzi! - stwierdzi Julka

- Nie poradzę... - wyzna Marek. - Jasne, będzie nie dojadał, będzie miał nieporządek...Bez mamy to w ogóle zginiesz biedaku... - oceni Kuba. - A ona bez ciebie uschnie... - doda Julka. W 93 odcinku "BrzydUli" Marek pośle jeszcze Uli pełne ciepła spojrzenie. Ale ani słowem nie powie o tym, że będzie za nią tęsknił.

BrzydUla 2 odc. 93. Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 93. Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 93. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 93. Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany