BrzydUla 2, odcinek 100: Ula znów zdradzi Marka z Arturem? Spełni się największy koszmar Dobrzańskiego! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 100: Ula znów zdradzi Marka z Arturem? Spełni się największy koszmar Dobrzańskiego! - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 100: Ula znów zdradzi Marka z Arturem? Spełni się największy koszmar Dobrzańskiego! - ZDJĘCIA

2021-02-22 20:36

W 100 odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) wpadnie w ramiona Artura (Karol Pocheć), z którym zdradziła Marka (Filip Bobek). Krótko po wyjeździe Uli z Alą (Dorota Pomykała) i dziećmi na wakacje do Grecji nastąpi szokujący zwrot w małżeństwie Dobrzańskich. Mimo, że Marek wróci do sypialni, którą dzieli z Ulą, to w 100 odcinku "BrzydUli" dokona wstrząsającego odkrycia. Ula i Artur znów będą kochankami. Dojdzie do kolejnej zdrady? Zobaczcie ZDJĘCIA!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 100 - wtorek, 9.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 100 odcinku "BrzydUli" Ula znów zdradzi Marka z Arturem?! Nie wróci jeszcze z wakacji z Grecji, dokąd pojechała razem z trójką dzieci i Alą, ale mimo to popełni kolejny niewybaczalny błąd i da się uwieść byłemu kochankowi? Choć brzmi to niedorzecznie, bo Artur nie pojedzie z Dobrzańską na urlop, to mimo to w 100 odcinku "BrzydUli" widzowie i Marek zobaczą szokujące sceny z Ulą i lekarzem, który zniszczył jej małżeńskie szczęście. Jak to możliwe?

Kilka dni po wyjeździe Uli w 100 odcinku "BrzydUli" stęskniony za rodziną Dobrzański znów przekroczy prób małżeńskiej sypialni. Położy się do łóżka, które dzielił z Ulą. I wtedy nastąpi najgorsze. Marek zaśnie i ukaże mu się przerażający widok. Ula i Artur, którzy będą się namiętnie całować, a potem rzucą się na łóżko, by oddać namiętnym igraszkom. Nagle w 100 odcinku "BrzydUli" pod Markiem zarwie się łóżko, a upadek będzie tak bolesny, że wyrwie go z tego koszmaru. Odetchnie z ulgą, że zdrada Uli to tylko zły sen. Poruszony tym co przeżył przypomni sobie słowa swoich dzieci sprzed wyjazdu, że bez rodziny nie da sobie rady.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek spotka się z kochankiem Uli. Przeczyta pamiętnik żony i zada Arturowi ważne pytanie

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

Tego dnia w 100 odcinku "BrzydUli" do Marka zadzwoni też Ula, która także będzie usychała z tęsknoty za mężem. Cały czas łudząc się, że po powrocie wszystko się między nimi zmieni, że Marek zrezygnuje z rozwodu i wybaczy jej zdradę. Dobrzańska z Grecji będzie prosiła ukochanego o pomoc. A ponieważ w grę będzie wchodziło także dobro dzieci, Marek ku niezadowoleniu Pauliny (Maja Hirsch), poświęci czas swojej rodzinie. 

BrzydUla 2 odc. 100. Ula (Julia Kamińska), Artur (Karol Pocheć)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 100. Ula (Julia Kamińska), Artur (Karol Pocheć)
BrzydUla 2 odc. 100. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 100. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)
Najnowsze