BrzydUla 2, odcinek 84: Violetta zniszczy ostatnią szansę na uratowanie Uli i Marka. W takim szale jeszcze nie była

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 84: Violetta zniszczy ostatnią szansę na uratowanie Uli i Marka. W takim szale jeszcze nie była

BrzydUla 2, odcinek 84: Violetta zniszczy ostatnią szansę na uratowanie Uli i Marka. W takim szale jeszcze nie była

2021-02-09 19:56

W 84 odcinku "BrzydUla 2", Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) pomimo że się rozstają, będą współpracować w walce o firmę. F&D to jedyne co ich scala i dlatego próbują chwytać się wszystkiego, byle tylko mieć wspólne tematy. W końcu odkryją, że pan Hu (Hai Bui Ngoc) ma tajemnicę i czegoś naprawdę się boi. W 84 odcinku "BrzydUla 2" spróbują wykorzystać Violettę (Małgorzata Socha), by ta podeszła Gośkę (Aleksandra Kisio) i dowiedziała się prawdy o byłym mężu. Gdyby wiedzieli co zrobi Kubasińska, życiu nie angażowaliby jej w pomoc.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 84 - piątek, 12.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 84 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek uknują plan, który będzie miał na celu uwolnienie się od pana Hu. Oboje skupią się na losach firmy, bo wiele więcej im nie pozostało. Ich małżeństwo jest prawie skończone, a F&D to ostatnie (oprócz dzieci), co ich łączy. Marek dostanie informację, że Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai), asystentka pana Hu jest gotowa zacząć współpracę z Dobrzańskimi. Ci od razu pomyślą, że coś jest mocno nie w porządku i będą chcieli wybadać tajemnicę oraz podstęp pana Hu. Do tego celu w 84 odcinku "BrzydUla 2" wykorzystają Violettę. Spróbują nakłonić ją do spotkania z Gośką Poznachowską, która przez jakiś czas udawała Kubasińską!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Usłyszy straszną diagnozę od kochanka Artura - ZWIASTUN

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Pan Hu jest bandytą! Violetta zemści się na bezwzględnym mężu

Violetta z "BrzydUla" nie raz pokazała na co ją stać, ale nie da się ukryć, że nienawidzi Gośki Poznachowskiej. To "przyjaciółka" ukradła jej tożsamość, upodobniła się do niej i podawała się za nią! Kiedy usłyszy, że Ula i Marek chcą by doszło do ich spotkania, oszaleje. Będzie chciała zemsty, a Dobrzańscy informacji o panu Hu. 

- Zacznij delikatnie, ok? Podpytaj jak się poznali, a potem przejdź do ich układu biznesowego - Marek da Kubasińskiej instrukcje.

Viola w "BrzydUla 2" raczej nie zrozumie o co chodzi Dobrzańskim.

- Dobrze, to może jeszcze delikatniej... - podpowie Ula.

- Przepraszam, mam pytanie. Po jaki kit delikatniej? Ja nie rozumiem, przecież w praniu można delikatnie, ale nie w życiu. Ja bym ją po prostu wzięła i... - Kubasińska da jasno do zrozumienia, jakie ma nastawienie do spotkania.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2381: Pobity Łukasz dorobi się na nieszczęściu. Nakręci szokujący materiał

W 84 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy i tak wyślą Violę na spotkanie.

- Musimy przez to przejść krok po kroku, aż się odbijemy, aż wyjdziemy na prostą. A żeby to zrobić, teraz musimy kłamać, udawać i wyciągnąć od nich jak najwięcej informacji. Rozumiesz Violetta? - powiedzą wspólnymi siłami Ula i Marek.

Wkrótce w "BrzydUla 2" dojdzie do spotkania Violetty i Gośki i to będzie prawdziwa katastrofa... Dobrzańscy pożałują, że w ogóle zaangażowali w całą akcję Kubasińską. Wygląda na to, że zniweczy plan, a pan Hu znajdzie się na wygranej pozycji! 

Najnowsze