BrzydUla 2, odcinek 75: Marek zostawi Ulę w najważniejszej chwili. Nie chodzi tylko o zdradę! - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 75: Marek zostawi Ulę w najważniejszej chwili. Nie chodzi tylko o zdradę! - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 75: Marek zostawi Ulę w najważniejszej chwili. Nie chodzi tylko o zdradę! - ZWIASTUN

2021-01-29 20:56

W 75 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) zostanie sama w decydującej chwili walki o firmę F&D! Marek (Filip Bobek) zostawi żonę, której wciąż nie wybaczy zdrady. Tylko przez krótki moment Dobrzańscy będą znów razem szczęśliwi. We wspomnieniach Uli pojawi się obrazek jej i ukochanego, jako zgodnej pary, która razem osiąga sukcesy zawodowe. Jednak kiedy w 75 odcinku "BrzydUli" Ula przypomni Markowi obietnicę, którą kiedyś sobie złożyli "Z tobą wszystko, a bez ciebie nic", on odejdzie bez słowa. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 75 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek w 75 odcinku "BrzydUli" odbędą kolejną przełomową rozmowę, od której będzie zależała ich wspólna przyszłość. Niestety to nie będzie dobry czas na walkę o miłość, która połączyła ich ponad 10 lat temu. Teraz Dobrzańscy skupią się na tym, żeby ratować firmę F&D przed bankructwem, żeby przekonać rodzeństwo Febo, Aleksa (Mariusz Zaniewski) i Paulinę (Maja Hirsch), że razem mogą ocalić rodzinny biznes.

Jednak nie będzie to łatwe, bo w 75 odcinku "BrzydUli" Ula zrozumie, że Marek oddalił się od niej tak bardzo, że w zasadzie łączą ich już tylko sprawy służbowe. Znajdzie jednak w sobie siłę, żeby firma przetrwała. "Potrzebuje mnie! Chce czy nie chce! Razem czy ciągle razem! Więc, uda się! - powie w myślach do siebie Ula, tuż przed kryzysowym spotkaniem zarządu.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Wszystko w 75 odcinku "BrzydUli" 2 skomplikuje telefon od Violetty (Małgorzata Socha), która uprzedzi Marka, że muszą natychmiast stawić się na komisariacie, by złożyć spójne zeznania w sprawie kradzieży pieniędzy pana Hu (Bui Ngoc Hai Nam) i porwania Violi przez męża. Na Dobrzańskim wciąż będą ciążyły zarzuty, za którymi stoi milioner z Chin!

BrzydUla 2 sezon. Ula w furii. Zmusi Marka do rozmowy i przyzna się dlaczego go zdradziła

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku - WIDEO

Mimo, że w 75 odcinku "BrzydUli" Marek nie będzie chciał zostawiać Uli samej na decydującym spotkaniu z Febo, to ona zapewni, że da sobie radę, że może wreszcie jej zaufać. - Nic się nie stało. Ty pojedziesz na komisariat składać zeznania z Violettą, a ja zostanę tutaj i poprowadzę spotkanie z Paulą i Aleksem! - wyjaśni Markowi. I po chwili przypomni mu obietnicę, którą złożyli sobie przed laty. Kiedy jeszcze rozkręcali F&D. - Z tobą wszystko, a bez ciebie...

- Ula, przestań! To jest naprawdę poważne! - Dobrzański nie będzie chciał jednak tego słuchać.

Tym razem jednak w 75 odcinku "BrzydUli" Ula nie podda się tak łatwo. Postawi na swoim, żeby ratować Marka, ich małżeństwo i firmę. Przekona ukochanego, że mimo zdrady nadal jest tą samą Ulą, z którą kiedyś wiele razy wyciągał firmę z opresji, która była przy nim w najtrudniejszych momentach. Wzburzenie Uli, a nawet złość na ukochanego, że nie potrafi jej wybaczyć znów w 75 odcinku "BrzydUli" dadzą o sobie znać.

- A ty skończ! Wiem, że się na mnie zawiodłeś. Wiem, że między nami jest źle. Nawet przed dziećmi coraz trudniej. Ale wbrew wszystkiemu co czujesz, to nadal jest ja! Możesz mi nie ufać w domu, ale w pracy nigdy cię nie zawiodłam. Poradzę sobie. Przekonam Aleksa, żeby wstrzymał się z karami. Przekonam go, że dla firmy jest nadzieja, że nadal może tu zarobić. Nie sprzedając, ale pracując. Opowiem mu o kolekcji recyklingowej. Wszystko załagodzę. Zaczniemy nowy rozdział... - po tych słowach Uli w 75 odcinku "BrzydUli" Marek zostawi ją sam w najbardziej dramatycznej chwili, gdy ważyć się będą losy F&D!

BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski),

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski),
BrzydUla 2 sezon odc. 75. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 75. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Najnowsze

Materiał sponsorowany