BrzydUla 2, odcinek 69: Ula wypędzi kochanka Artura z domu zanim Marek wróci! Intryga dzieci wszystko zepsuje

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 69: Ula wypędzi kochanka Artura z domu zanim Marek wróci! Intryga dzieci wszystko zepsuje

BrzydUla 2, odcinek 69: Ula wypędzi kochanka Artura z domu zanim Marek wróci! Intryga dzieci wszystko zepsuje

2021-01-21 20:00

W 69. odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) załamie się, kiedy zamiast męża, w drzwiach zastanie kochanka! Wystrojona będzie czekać z kolacją na Marka (Filip Bobek), a zamiast niego zjawi się Artur (Karol Pocheć)! Z przerażeniem spróbuje wypędzić lekarza, ale nie będzie świadoma, że Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) uknuli intrygę i Artur nie wyjdzie zbyt szybko z domu Dobrzańskich. W 69. odcinku "BrzydUli" Marek przyłapie żonę na kolejnej zdradzieckiej schadzce z kochankiem?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 69 - piątek, 22.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula z serialu "BrzydUla" postara się, żeby wreszcie porozmawiać z mężem i wyprostować rozpadające się małżeństwo. Przygotuje kolację, wystroi się i będzie czekać przy stole. Kiedy zadzwoni dzwonek do drzwi z przerażeniem odkryje, że w progu stoi kochanek Artur.

- Cześć, przyjechałem najszybciej jak tylko mogłem. Jest aż tak źle? Zasłabł? - zapyta lekarz.

- Kto? - Ula nic nie będzie rozumieć. 

- Marek.

- (...) Możesz mi wyjaśnić dlaczego tu jesteś? 

- Kuba z Julką mnie wezwali.

- Cooo? Ale jak, bez mojej zgody???

Okaże się, że przebiegłe dzieci Dobrzańskich w 69. odcinku "BrzydUla" uznały, że skoro rodzice ze sobą nie rozmawiają, tata musi być poważnie chory. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Rzuci kochance Piotrka taki tekst, że aż pójdzie jej w pięty

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

W "BrzydUli" szybko wyjdzie na jaw, że Artur został wezwany do domu Dobrzańskich na prośbę dzieci. Niestety uparci Julka i Kuba nie pozwolą Uli go wygonić. Każą lekarzowi czekać na ojca. Nie będą świadomi, że to właśnie on jest główną przyczyną tego, że małżeństwo rodziców się rozpada. Dzieci zaczną opowiadać "dolegliwości", które ma ojciec.

- Symptomy są takie, że nie może dotykać mamy. Nie może z nią spać, nawet całować czy przytulać. Śpi osobno na osobnym łóżku i w osobnym pokoju w ogóle - wyznają Julka i Kubą.

- Chyba już wiem co dolega waszemu tacie... Tata ma alergię na waszą mamę - Artur postara się uspokoić dzieci, ale w 69. odcinku "BrzydUla" dowie się tym samym, że u Dobrzańskich jest naprawdę źle.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek znajdzie skatowanego Pawła we krwi. Upozoruje wypadek, żeby chronić Kamilę - WIDEO

W końcu w "BrzydUla" Ula zdoła pozbyć się Artura, który wypisze Markowi receptę na "alergię". Nikt nie będzie świadomy, że Marek obserwuje wizytę kochanka żony z samochodu Sebastiana (Łukasz Garlicki). Kiedy Uli uda się wygonić lekarza, Dobrzański wejdzie do domu i zobaczy żonę przy stole z kolacją. Zapyta podstępnie czy czekała na niego cały wieczór, a ona odpowie, że tak. Marek znów poczuje się oszukany, bo przecież dobrze widział Artura w ich domu. Wygląda na to, że przez intrygę Julki i Kuby w 69. odcinku "BrzydUla" cały plan pogodzenia się pójdzie na marne. Sytuacja między Dobrzańskimi stanie się jeszcze gorsza. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze