BrzydUla 2, odcinek 69: Marek wyładuje się na Uli. Puszczą mu nerwy kiedy to usłyszy - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 69: Marek wyładuje się na Uli. Puszczą mu nerwy kiedy to usłyszy - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 69: Marek wyładuje się na Uli. Puszczą mu nerwy kiedy to usłyszy - ZWIASTUN

2021-01-20 15:35

W 69 odcinku serialu "BrzydUli" Ula (Julia Kamińska) zapyta Marka o ich relacje, nie wiedząc o tym, że widział ją z kochankiem Arturem (Karol Pocheć). Choć Dobrzański wróci do domu do żony i dzieci, to nie będzie chciał rozmawiać z Ulą. Głęboko zrani go widok ukochanej przytulającej Artura. Po tym co zobaczy będzie niemal pewny, że Ula nadal go zdradza. Aż wreszcie w 69 odcinku "BrzydUli" Marek wybuchnie. Nie zapanuje nad nerwami kiedy żona wspomni, że czekała na niego minionego wieczoru.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 69 - piątek, 22.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 69 odcinku "BrzydUli" Ula przeżyje szok kiedy czekając na powrót Marka zobaczy w drzwiach swojego domu Artura. Dość szybko wyda się, że lekarz pediatra przyjechał na wezwanie dzieci Dobrzańskich. Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) będą się tak martwić o zdrowie taty, że sprowadzą na pomoc wujka. Przerażona Ula zrobi wszystko, by jak najszybciej pozbyć się kochanka z domu. Ale dzieciaki ją powstrzymają. Poproszą wujka o przebadanie taty. Lekarzowi nie uda się spełnić ich prośby! Zauważy bowiem, że Ula nie życzy sobie jego towarzystwa.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

Tymczasem Marek w 69 odcinku "BrzydUli" ukryje się w samochodzie Sebastiana (Łukasz Garlicki), błagając go, by zabrał go jak najdalej od Uli i jej kochanka. Przyjaciel na to nie pozwoli. Poradzi mu, żeby zawalczył o rodzinę. Kiedy Marek wróci do domu zapyta Ulę czy na niego tak czekała. Jej odpowiedź wcale nie uspokoi Dobrzańskiego, który uzna, że kolacja i niespodzianka Uli to prezent dla... kochanka! Wykręci się od rozmowy z żoną, którą jej obiecywał od dawna.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Pan Hu jest bandytą! Violetta zemści się na bezwzględnym mężu

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Dopiero w 69 odcinku "BrzydUli" następnego dnia w firmie Ula i Marek będą mieli okazję wyjaśnić sobie co się wydarzyło minionego wieczoru. Nadal wściekły i rozczarowany kłamstwami żony Dobrzański będzie traktował ją wyjątkowo chłodno.  - Jesteś strasznie blady...- Źle się czuję!- Może powinieneś iść do lekarza... Znaczy miałam na myśli...- Co miałaś na myśli? - Wydaje mi się, że jesteś na mnie zły. Znaczy wiem, że jesteś! Wydaje mi się, że dzisiaj bardziej niż ostatnio...

QUIZ. Jak dobrze znasz "kobiece seriale"? Kto był Plotkarą i kogo wybrała Elena Gilbert?

Marek w 69 odcinku "BrzydUli" nadal będzie próbował wyciągnąć z Uli całą prawdę o jej randce z Arturem. - A dlaczego wydaje ci się, że dzisiaj bardziej niż ostatnio? Wydarzyło się coś szczególnego? A może coś przede mną ukrywasz?- Ja przed tobą?- Czyli nie?!- Oczywiście, że nie! Mieliśmy wczoraj porozmawiać. Miałam nadzieję, że wreszcie...- Że wreszcie porozmawiamy... Zależało ci, żebyśmy wczoraj porozmawiali w końcu szczerze, tak?- Tak, czekałam...- Tak, wiem. Cały wieczór czekałaś! Tylko na mnie?- Tak! - zapewni już mocno rozdrażniona Ula. Jej słowa w 69 odcinku "BrzydUli" sprowokują Marka do wybuchu wściekłości. - Ula, do cholery! No przecież! 

BrzydUla 2 sezon odc. 69. Ula (Julia Kamińska), Artur (Karol Pocheć)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 69. Ula (Julia Kamińska), Artur (Karol Pocheć)
BrzydUla 2, odcinek 69, Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 69, Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Najnowsze