BrzydUla 2, odcinek 69: Ula znów okłamie Marka w sprawie Artura! Na własne oczy zobaczy niewierność żony

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 69: Ula znów okłamie Marka w sprawie Artura! Na własne oczy zobaczy niewierność żony

BrzydUla 2, odcinek 69: Ula znów okłamie Marka w sprawie Artura! Na własne oczy zobaczy niewierność żony

2021-01-19 8:43

W 69. odcinku serialu "BrzydUla 2" niewierna Ula (Julia Kamińska) pokaże mroczny charakterek i okłamie Marka (Filip Bobek) w sprawie Artura (Karol Pocheć). Dobrzański nakryje ich we własnym domu, ale nie przyzna się żonie do odkrycia. Będzie liczył na jej szczerość, a w zamian dostanie potwierdzenie, że Ula robi z niego głupiego. Wściekły Marek w serialu "BrzydUla 2" odkryje, że nie dość, że kobieta go zdradziła, to ponownie gości w ich wspólnym domu kochanka. Nie dowie się, że jest to uknuta intryga...

"Brzydula" 2 sezon, odcinek 69 - piątek, 22.01.2021, o godz. 20 w TVN7

W 69. odcinku "BrzydUla 2" kochanek Uli znów pojawi się w domu jej i Marka. Dobrzańska przygotuje wykwintną kolację i wystroi się jak nigdy. Kupi czerwone wino i będzie oczekiwała na przyjście męża. Nie dowie się, że ten stoi pod domem i patrzy się na to, jak Artur puka do ich drzwi. Dobrzańska będzie zaskoczona wizytą kochanka, ale Marek nie będzie mógł domyślić się, że jest to nieplanowana wizyta. Tymczasem Sebastian (Łukasz Garlicki) przekona przyjaciela, że musi iść walczyć o rodzinę. Marek wejdzie do domu już po wizycie Artura i zobaczy pięknie zakryty stół. Będzie mu się wydawało, że to dla kochanka żona przygotowała kolację, a Ula uda, że lekarz jej nie odwiedził. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 78: Marek znów podejrzewa Ulę o zdradę! Rodzina dogrzebie się prawdy - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Pan Hu jest bandytą! Violetta zemści się na bezwzględnym mężu

W 69. odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy znów nie porozmawiają. Marek poczuje się oszukany i podwójnie zdradzony. Nie domyśli się, że to wszystko sprawka dzieciaków. Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) uznają, że tata jest bardzo chory i dlatego nie odzywa się do mamy. Z tego też powodu zadzwonią do Artura i każą mu przyjść zbadać ojca. Niestety w 69. odcinku Marek nie będzie wiedział, że wizyta kochanka Uli to spisek dzieci. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

W 69. odcinku "BrzydUla 2" Ula nie będzie wiedziała o co chodzi Markowi. 

- Wydaje mi się, że jesteś na mnie zły. Znaczy wiem, że jesteś. Wydaje mi się, że dzisiaj bardziej niż ostatnio - zacznie temat Ula.

- A dlaczego ci się wydaje, że dzisiaj jestem bardziej zły niż ostatnio? Wydarzyło się coś szczególnego? A może coś przede mną ukrywasz? - Marek weźmie ją "pod włos".

- Nie, oczywiście, że nie.

- (...) Ula, do cholery, no przecież...!  - Dobrzański wybuchnie, ale nie zdąży dokończyć, bo przerwie mu prawnik.

Wygląda na to, że w 69. odcinku "BrzydUla 2" Ula swoim zatajeniem prawdy tylko pogorszyła i tak już fatalną sytuację między nimi.

Najnowsze