BrzydUla 2, odcinek 60: Ula podejmie trudną decyzję! Przekona Marka, żeby do niej wrócił?

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 60: Ula podejmie trudną decyzję! Przekona Marka, żeby do niej wrócił?

BrzydUla 2, odcinek 60: Ula podejmie trudną decyzję! Przekona Marka, żeby do niej wrócił?

2021-01-10 11:23

W 60 odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) oddalą się od siebie jeszcze bardziej! Po kłótni, którą słyszeli wszyscy w F&D i która odsłoniła zdradę Uli relacji między Dobrzańskimi będą coraz gorsze. Marek przestanie odzywać się do żony. A wizyta na cmentarzu przy grobie rodziców wcale nie pozwoli mu zapomnieć o tym, co się stało. Nic dziwnego, że Ula w 60 odcinku "BrzydUli" podejmie sama trudną decyzję! Zrezygnuje z walki o ukochanego, czy też zrobi wszystko, by Marek do niej wrócił? Poznajcie szczegóły!

"BrzydlUla" 2 sezon, odcinek 60 - poniedziałek, 11.01.2021, o godz. 20 w TVN7

Kłótnia Uli i Marka w 60 odcinku "BrzydUli" będzie tematem numer jeden z całej firmie F&D. Wszyscy prawnicy zaczną plotkować nie tylko o zdradzie Uli, ale także o rozwodzie Dobrzańskich, który zdaniem wielu będzie już przesądzony. Ani Ula, ani Marek tego nie usłyszą, bo on ucieknie na cmentarz gdzie po latach odwiedzi grób rodziców, a ona będzie musiała ratować załamanego Sławomira (Piotr Rogucki).

Przyjaciółka Uli, Iza (Dominika Kluźniak), w 60 odcinku "BrzydUli" wezwie ją na pomoc, bo projektant zupełnie rozsypie się po rozstaniu z Mirem (Rafał Mohr). To Dobrzańska, która sama będzie przeżywała kryzys w związku i odejście Marka, będzie musiała wspierać Sława. Projektant obarczy Dobrzańskich winą o rozpad swojego związku.

- To wszystko wasza wina! Was wszystkich! Przez wasze idiotyczne projekty, które nigdy nie dochodzą do skutku! Oszuści, tym nawet nie wiesz jak mu na tym zależało. Mirosław kompletnie się załamał... Przestał jeść, pić, a potem na koniec poszedł... Nie wiesz jak to jest, kiedy człowiek, z który spędzasz czas przez tyle lat nagle odchodzi?

W oczach Uli w 60 odcinku "BrzydUli" pojawią się łzy. Bo nawet w tej chwili nie zdoła zapomnieć o Marku. - Wiem jak to jest. Bardzo dobrze wiem. Teraz wszystko jest nieważne. Najważniejsze to sprowadzić go z powrotem. Tylko to jest się liczy! I żeby już nigdy nie odchodził. Trzeba go przekonać! 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Ale Ula w 60 odcinku "BrzydUli" kolejny raz przekona się, że Marek nie wybaczy jej zdrady tak szybko. O ile w ogóle zdobędzie się na wybaczenie. Dobrzański nie odbierze od żony telefonu po tym co między nimi zaszło w firmie i okrutnych słowach, które od niej usłyszał.

- Hej, nie odzywasz się... Wiem, że nie chcesz... Ale dzwonię, żeby ci powiedzieć, żebyś odebrał dzieci ze szkoły. Chciałam ci przypomnieć, że tak się umawialiśmy. To oddzwoń albo napisz, że pamiętasz... - zostawi mu wiadomość na poczcie głosowej. Jednak Marek w 60 odcinku "BrzydUli" zerwie kontakt z Ulą.

BrzydUla 2 odc. 60. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 60. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 60. Ula (Julia Kamińska), Sławo (Piotr Rogucki)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 60. Ula (Julia Kamińska), Sławo (Piotr Rogucki)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany