BrzydUla 2, odcinek 228: Markowi puszczą nerwy i pokaże swoją prawdziwą twarz! Były mąż Uli nie wytrzyma - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 228: Markowi puszczą nerwy i pokaże swoją prawdziwą twarz! Były mąż Uli nie wytrzyma - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 228: Markowi puszczą nerwy i pokaże swoją prawdziwą twarz! Były mąż Uli nie wytrzyma - ZDJĘCIA

2022-01-12 12:36

W 228 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) nie wytrzyma napięcia. Rozkręci aferę, jakiej pracownicy F&D i Ula (Julia Kamińska) dawno nie widzieli. Dobrzański pokaże swoją prawdziwą twarz i udowodni, że kiedy się zaweźmie, nie ma z nim żartów. Zazwyczaj kulturalny Marek nie pozwoli sobie, by robili z niego głupiego. W 228 odcinku "BrzydUla 2" dojdzie do wielkiej afery z udziałem Uli, a były mąż będzie chciał raz na zawsze wyjaśnić pewne sprawy. Co go tak rozwścieczy? Zobacz ZDJĘCIA z afery w GALERII ZDJĘCIA.

"BrzydUla" 2 odcinek 228 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20 w TVN7

W 228 odcinku "BrzydUla 2" Markowi puszczą wszystkie nerwy i skończy być uprzejmy. Nie da się ukryć, że Dobrzańscy mają problemy nie tylko na polu prywatnym, ale też zawodowym. Trudno nawet ocenić, gdzie jest gorzej. Chociaż Ula i Marek się rozwiedli, nadal łączą ich sprawy firmy, w której od dłuższego czasu nie dzieje się najlepiej. W 228 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy nadal nie rozwiążą problemu wykradzionej kolekcji i szpiegostwa wewnątrz firmy. Dodatkowo, w siedzibie zjawi się nie kto inny, jak Aleks (Mariusz Zaniewski). Febo od zawsze był wrogiem Marka, ale odkąd nie uczestniczy już w życiu F&D, zbratał się z konkurencyjną firmą Hu Fashion, gdzie działa na szkodę Dobrzańskich. W końcu dojdzie do starcia między nim, a Markiem i Ulą. Aleks zdecyduje się na szczere wyznanie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki. Majka tego nie przeżyje! - ZDJĘCIA

Febo w 228 odcinku "BrzydUla 2" będzie na tyle bezczelny, że spojrzy w oczy Markowi i powie mu, że od dawna działa na szkodę F&D i jego samego oraz nigdy nie był szczery wobec byłych wspólników. Nie przewidzi jednak, że Markowi w 228 odcinku "BrzydUla 2" puszczą nerwy i dojdzie do afery w siedzibie F&D. Dobrzański nie zniesie zdrady i kpienia sobie ze zdrady, na którą zdecydował się Aleks. Rozpocznie się między nimi ostra wymiana zdań, a Dobrzański niemal wyjdzie z siebie wobec bezsilności do działań rywala. 

Przeczytaj: Koniec BrzydUla 2. To będzie ostatni sezon! Tak się skończy historia Uli i Marka - ZWIASTUN

W całą aferę w 228 odcinku "BrzydUla 2" zamieszana będzie też Ula, która lepiej zapanuje nad swoimi emocjami, niż zrobi to były mąż. Dobrzańska będzie wiedziała, że trzeba podejść do sprawy na spokojnie, bo F&D ma już wystarczająco dużo problemów. Pracownicy cały czas plotkują, zajmują się spiskowaniem, a ktoś z siedziby firmy współpracuje przecież z Febo. Rywal Dobrzańskich nie będzie kryl satysfakcji z faktu, że wyprowadził Marka z równowagi. Niestety zapowiada się na to, że Dobrzańscy jeszcze jakiś czas będą musieli mierzyć się z potwornymi problemami w firmie. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze