BrzydUla 2, odcinek 224: Marek powie Uli prawdę o romansie. Dobrzańska załamie się po rozmowie z byłym mężem - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 224: Marek powie Uli prawdę o romansie. Dobrzańska załamie się po rozmowie z byłym mężem - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 224: Marek powie Uli prawdę o romansie. Dobrzańska załamie się po rozmowie z byłym mężem - ZDJĘCIA

2022-01-04 13:50

W 224 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) postanowi szczerze powyjaśniać kwestie jego romansu z Aldoną (Elżbieta Romanowska), o którym zacznie plotkować całe F&D. Ula (Julia Kamińska) dowie się o wyczynach męża od pracowników, którzy uwielbiają, kiedy w firmie zaczynają się dziać mini skandale. Dobrzańska w 224 odcinku "BrzydUla 2" porozmawia zarówno z Aldoną, jak i byłym mężem. To, co usłyszy, zwali ją z nóg. Marek wreszcie powie jak jest naprawdę, a do zdradzonej Uli wróci widmo przeszłości.

"BrzydUla" 2 odcinek 224 - czwartek, 20.01.2022, o godz. 20 w TVN7

W 224 odcinku "BrzydUla 2" Marek zacznie się nieźle tłumaczyć z wybryków, o których zacznie huczeć cała firma. Wszyscy pracownicy F&D zauważą podejrzaną zażyłość między Dobrzańskim a Aldoną, która już lata temu nie pozostawała obojętna na wdzięki Marka. Tym razem przejdzie do konkretów, a wkrótce w "BrzydUla 2" Ula stanie się świadkiem seksu byłego męża i siostry Adama (Łukasz Simlat) na biurku. Zacznie szlochać i zaleje się łzami. Nie poradzi sobie z taką zniewagą, ale szybko okaże się, że scena seks gry na biurku w firmie, to prawdopodobnie wymysł jej wyobraźni. Niemniej jednak plotki w firmie będą prawdziwe, a Dobrzańska nie poczuje się w tej sytuacji komfortowo. Nie ma zresztą co się dziwić, skoro były mąż rzekomo romansuje tuż pod jej nosem, z koleżanką z pracy. 

Przeczytaj: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA

Marek w 224 odcinku "BrzydUla 2" zdecyduje się wyjaśnić sprawę romansu i przyznać się Uli do tego, co naprawdę zaszło. Zanim to jednak nastąpi, Dobrzańska w 224 odcinku "BrzydUla 2" zdąży porozmawiać z Aldoną, która poczuje się w obowiązku, by wyjaśnić nieporozumienia. Wyzna Uli, że z Markiem łączy ich praca i nie mają prawdziwej relacji, która kręciłaby się wokół łóżka. Ulę wstrząsną słowa koleżanki z pracy, a potem swoje "trzy grosze" wtrąci Marek. Tutaj nie pójdzie tak prosto jak w przypadku siostry Adama. 

Przeczytaj: Teresa Lipowska przejdzie z M jak miłość do nowej produkcji. Takiej roli jeszcze nie grała!

W 224 odcinku "BrzydUla 2" Marek wyjaśni byłej żonie nieporozumienia. Stwierdzi, że nie ma prawdziwego romansu z Aldoną, a plotki w firmie są jedynie wymysłem pracowników, którzy lubią podsycać pewne sytuacje. Rozmowa Marka i Uli w 224 odcinku "BrzydUla 2" wymknie się jednak spod kontroli, ponieważ do Dobrzańskiej powrócą wspomnienia z przeszłości. Znów uderzy ją ból i fakt, że mąż zdradził ją z Natalią (Agata Turkot), a w dodatku wszystko skończyło się rozwodem. Dobrzańska nie będzie miała najłatwiejszego czasu. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze