Teresa Lipowska przejdzie z M jak miłość do nowej produkcji. Takiej roli jeszcze nie grała!

i

Autor: AKPA Teresa Lipowska przejdzie z M jak miłość do nowej produkcji. Takiej roli jeszcze nie grała!

Teresa Lipowska przejdzie z M jak miłość do nowej produkcji. Takiej roli jeszcze nie grała!

2022-01-04 10:17

Teresa Lipowska odejdzie z "M jak miłość" do innej produkcji? Uwielbiana przez widzów Barbara Mostowiak wcale nie myśli o emeryturze - gwiazda pracuje na planie nowego filmu i zagra tam zupełnie inną bohaterkę! Fani "M jak miłość" i najważniejszej postaci w serialu nie muszą się obawiać, że aktorka myśli już o emeryturze. Nic bardziej mylnego! Teresa Lipowska może nie znaleźć już czasu na grę Barbary Mostowiak! Gwiazdę sagi rodu Mostowiaków w nowej produkcji zobaczymy w święta Bożego Narodzenia 2022. Sprawdź kogo zagra i co o nowej roli mówi Lipowska!

Barbara odchodzi z "M jak miłość" dla nowej roli? Lipowska zdradza całą prawdę

Fani "M jak miłość" martwią się o swoją ukochaną Barbarę Mostowiak. Na portalach społecznościowych czytamy pełne empatii wpisy, że wspaniałej aktorce też należy się emerytura i odpoczynek od wysiłku na planie. Tymczasem sama Lipowska nie tylko nie zwalnia tempa, ale wręcz dołączyła nowe obowiązki! Kogo zagra w nowej produkcji?

Pod naszym tekstem o tym, że Barbara jest coraz rzadziej na planie "M jak miłość" posypały się komentarze fanów na Facebook-u.

- Szkoda że Odchodzi Pani Babara

- Co zrobić bardzo szkoda ale pani Barbara też już ma swój wiek i pewnie odpocząć chce... 

Nie mogę sobie wyobrazić ze jej nie będzie!

- Szkoda naprawdę, ale ona od samego początku tego filmu grała tak jak Lucek a niestety wiek nie ten i zdrowie już jest nie to samo... A co się będziemy oszukiwać zdrowie ważniejsze jest niż kariera jak co inni wolą karierę niż o zdrowie zadbać... Pani Basiu dużo dużo zdrowia pani życzę.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1625: Ostatnie chwile Budzyńskich. Magda i Andrzej zdążą jeszcze uwiecznić szczęście, a potem wszystko zmieni się w koszmar - ZDJĘCIA

Okazuje się jednak, że Lipowska znalazła sposób na świetną formę i ani myśli o zwolnieniu tempa! Gwiazda "M jak miłość" nie tylko gra Barbarę Mostowiak ale znalazła czas na udział w nowej prdukcji! 

- Dbam o siebie, nie zapominam o witaminach i staram się być w formie. Zbliża się przecież 85-lecie mojego życia i 65-lecie czynnej pracy zawodowej - mówi Lipowska w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień". - Drobiazgi stawiają nas do pionu. Dlatego, kiedy na początku grudnia kolega z serialu zapytał mnie, czy nie przywieźć mi choinki, zgodziłam się bez wahania. Cieszę się, że mam wokół siebie przyjaciół, syna i jego rodzinę. A w domu masę prezentów od ludzi poznanych podczas spotkań autorskich. 

Gwiazda "M jak miłość zdradziła w "Tele Tygodniu", jaka będzie jej powstać w nowym filmie. Okazuje się, że Lipowska zagra zupełne przeciwieństwo Barbary Mostowiak!

- Pracuję na planie filmu, którego premiera będzie za rok w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Skompletowano wspaniałą obsadę. Historia jest szalenie ciepła i optymistyczna. Wielu widzów z pewnością podniesie na duchu, Będę miała sporo dni zdjęciowych. Cieszę się, bo szykuje się bardzo pracowity czas - zdradza Lipowska. Na pytanie dziennikarza o rolę gwiazda "M jak miłość" odpowiada: - Starszą panią zupełnie inną, niż Barbara Mostowiak. Reszta niech pozostanie tajemnicą

Uspokajamy - Barbra z "M jak miłość" jest w tak świetnej formie, że z pewnością połączy pracę na dwóch planach, serialowym i filmowym, i fani będą mogli ją podziwiać aż w 2 produkcjach.  

Nie przegap: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA

M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich. Iza i Marcin razem z dziećmi! Nikt nie uwierzy kto zostanie Mikołajem
Najnowsze