BrzydUla 2, odcinek 224: Starcie Uli i kochanki Marka. Aldona wyzna Dobrzańskiej smutną prawdę – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 224: Starcie Uli i kochanki Marka. Aldona wyzna Dobrzańskiej smutną prawdę – ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 224: Starcie Uli i kochanki Marka. Aldona wyzna Dobrzańskiej smutną prawdę – ZDJĘCIA

2021-12-28 20:23

W 224 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Jula Kamińska) stanie oko w oko z kochanką Marka (Filip Bobek). Właśnie tak pracownicy F&D nazwą Aldonę (Elżbieta Romanowska), która miała na oku Dobrzańskiego już od jakiegoś czasu, ale teraz ich relacja rozkręci się na dobre. Jak się okaże w 224 odcinku "BrzydUla 2" siostra Adama (Łukasz Simplat) będzie miała do przekazania smutną prawdę, po usłyszeniu której Ula oniemieje. Dobrzańska już miała "przyjemność" poznać Natalię (Agata Turkot), z którą przespał się były mąż. Aldonie tak łatwo nie odpuści i wybuchnie skandal na całą firmę?

"BrzydUla" 2 odcinek 224 - czwartek, 20.01.2022, o godz. 20 w TVN7

W 224 odcinku "BrzydUla 2" odbędzie się starcie Uli i Aldony. Nikt nie spodziewa się, że wątek romansu Dobrzańskiego i siostry Adama rozkręci się na całego. Przypomnijmy, że ledwo co w "BrzydUla 2" Marek zdradził Ulę z Natalią, którą jednak odrzucił i zaczął odczuwać wyrzuty sumienia. Małżonkowie spotkali się na sali rozpraw, skąd wyszli już jako "wolni" ludzie. W związku z tym, że "BrzydUla 2" nie jest emitowana w przerwie świąteczno-noworocznej, już teraz możemy zdradzić, że w 2022 r. w życiu Dobrzańskich rozkręci się kilka kolejnych nieporozumień. Pracownicy F&D zaczną podsycać plotki i podejrzenia o romansie Marka i Aldony, a oni dostarczą ku temu powodów. Będą bliżej niż kiedykolwiek, a widzów czeka scena ich seksu! 

Zobacz starcie Uli i Aldony w GALERII ZDJĘCIA>>>

Ula w nadchodzących odcinkach "BrzydUla 2" zobacz na własne oczy, jak były mąż zabawia się z siostrą Adama. Wybuchnie płaczem i zacznie dosłownie wyć z bólu i smutku. W 224 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Aldona staną twarzą w twarz, a Dobrzańska spróbuje zachować klasę. Siostra Adama zacznie się stresować w rozmowie z Ulą, bo przecież wie dobrze, że kobieta nie jest obojętne wobec losów byłego męża. To, że się rozwiedli, nie oznacza, że już im na sobie nie zależy. Na pewno nie jest tak w przypadku Uli. 

Przeczytaj: Fani M jak miłość oburzeni przerwą w emisji! Nikt nie rozumie braku nowych odcinków po świętach

Aldona w 224 odcinku "BrzydUla 2" przekaże Uli smutną wiadomość i zdementuje plotki na temat jej romansu z Markiem. Siostrze Adama będzie ewidentnie przykro i poczuje się nieswojo, bo widać będzie, że miała chęć na dłuższą i bliższą relację z Dobrzańskim. Dla Uli w 224 odcinku "BrzydUla 2" ta informacja będzie raczej na plus, ale co z nią zrobi? No i jak to będzie, że zobaczy seks byłego męża, a Aldona wyprze się romansu? Prawdopodobnie w "BrzydUla 2" Ulę znów poniesie wyobraźnia, a intymna scena w gabinecie będzie wytworem jej głowy lub pokazaniem obawy o Marka. Niekoniecznie seks Aldony i Marka odbędzie się naprawdę. Szczegóły poznamy w 2022 r. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Najnowsze