Fani M jak miłość oburzeni przerwą w emisji! Nikt nie rozumie braku nowych odcinków po świętach

i

Autor: MTL Max Film Fani M jak miłość oburzeni przerwą w emisji! Nikt nie rozumie braku nowych odcinków po świętach

Fani M jak miłość oburzeni przerwą w emisji! Nikt nie rozumie braku nowych odcinków po świętach

2021-12-28 10:50

Widzowie "M jak miłość" oburzeni decyzją TVP! Ukochany serial Polaków zniknął z anteny, a 27.12 (poniedziałek) nie pojawił się 1625 odcinek "M jak miłość". To wzbudziło sporo kontrowersji, a fani wręcz rzucili się do ataku, by wyrazić swoje niezadowolenie w związku z przerwą, o której wielu z nich nawet nie wiedziało. Prawda jest taka, że TVP nie bardzo poinformowało o zniknięciu "M jak miłość" z telewizji, a widzowie poczuli się oszukani. Niektóre komentarze wręcz szokują, bo telewidzowie ostro rozprawiają się z decyzją stacji. "M jak miłość" znikło na czas świąt, ale niektóry przeżyli to jako osobisty dramat. Poznaj szczegóły afery.

Dlaczego nie ma "M jak miłość" 27 i 28 grudnia? Fani oburzeni decyzją TVP. Takiej fali krytyki dawno nie było

O tym, że widzowie "M jak miłość" nie cierpią, kiedy ich ukochany serial znika z anteny, wiadomo od dawna. Dowodem jest afera, która powstała po niewyemitowaniu 1625 odcinka "M jak miłość" w poniedziałek 27.12.2021 r. Wielu fanów czekało przed telewizorami, a kolejne wątki bohaterów hitu TVP2 w ogóle się nie pojawiły! "M jak miłość" znika z anteny na okres świąt, o czym pisaliśmy TUTAJ.

W dniach 27.12 oraz 28.12 "M jak miłość" nie pojawi się na ekranie TVP2 i niestety nie ma po co włączać telewizora, jeśli chce się obejrzeć nowe odcinki. Ich wznowienie nastąpi dopiero 3.01.2022 r., kiedy to zostanie wyemitowany odcinek 1625, a kolejny 1626 "M jak miłość" w dniu 4.01.2022 r. Oznacza to, że widzowie zostali pozbawieni przyjemności spędzania wieczoru z ulubionymi postaciami, przez co wylała się fala pretensji, nieporozumień, a nawet wyzwisk! 

Przeczytaj: Radość w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Aktor z M jak miłość pochwalił się dzieckiem. Tak wygląda mały Staszek Roznerski - ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" nie mieli litości i ostro odnieśli się do przerwania emisji hitu TVP2, o czym świadczą komentarze m.in. na oficjalnych profilach społecznościowych "M jak miłość", a także pretensje widniejące na Facebooku Super Express Seriale.

- Czekałam dziś i jutro na odcinki, rozczarowana jestem. Dlaczego?? Żadne to dni świąteczne, zwykły poniedziałek i wtorek. Przesada z tymi przerwami bezsensownymi... - brzmi jedna z oburzonych fanek.

- Chyba przestanę to oglądać. Więcej nie ma jak jest - wtóruje następna.

- Przecież poniedziałek i wtorek to są normalne dni. Więcej nie ma tego serialu jak jest, dno po prostu - dołącza się kolejna osoba.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Wielka radość u Pyrków. Iwona przekaże bliskim wspaniałą wiadomość - ZDJĘCIA

Przypomnijmy, że oburzenie fanów "M jak miłość" wynika głównie z faktu, że pamiętają czasy, kiedy serial był emitowany kilka razy w tygodniu, a obecnie są to tylko dwa dni. Nie dość, że widzowie mogą śledzić losy bohaterów tylko w poniedziałki i wtorki, to jeszcze teraz odebrano im tę przyjemność.

- Dlaczego te nudne g**** Barwy szczęścia leci non stop a M jak miłość dwa dni w tyg. - pada wulgarne pytanie na profilu Super Express Seriale.

- Smutno mi za M jak miłość 

- Ja też czekałam serial będzie po Nowym Roku

- Dzień bez M jak miłość to dzień stracony

A to tylko niektóre z licznych komentarzy widzów "M jak miłość", którzy są bardzo rozczarowani, a niektórzy wręcz wściekli na decyzję TVP. Na pocieszenie przypominamy, że nowe odcinki 1625 i 1626 zobaczymy już 3 i 4 stycznia 2022 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Wielki smutek na Wigilii u Mostowiaków. Przy stole w Grabinie zabraknie bardzo ważnej osoby - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1625, ZWIASTUN: Pola porwana! Kamil znajdzie nieprzytomną Anitę, a Budzyński zmierzy się z zabójcą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze