Koniec Brzyduli 2?! Znika z telewizji i już nie zobaczymy ani jednego odcinka!

i

Autor: x-news Koniec Brzyduli 2?! Znika z telewizji i już nie zobaczymy ani jednego odcinka!

Koniec Brzyduli 2?! Znika z telewizji i już nie zobaczymy ani jednego odcinka!

"BrzydUla 2" znika z ramówki TVN7! Już w poświąteczny poniedziałek, 27 grudnia widzowie nie znajdą 222 odcinka serialu! Kiedy zobaczymy, że Marek (Filip Bobek) znowu zdradzi Ulę (Julia Kamińska) i rozpęta kolejny dramat w rodzinie Dobrzańskich? Pewne jest, że 222 odcinek "BrzydUli" nie zostanie wyemitowany w 2021 roku! A to nie koniec zmian w ramówce TVN7, które fatalnie wpłyną na humory fanów historii Uli, Marka i ich przyjaciół. Sprawdź co już wiemy o emisji nowych odcinków "BrzydUli"!

"BrzydUla 2" znika z telewizji! Kiedy obejrzymy 222 odcinek?

Odcinek 222 "BrzydUli 2" nie pojawi się 27 grudnia o stałej porze w TVN 7! A to dopiero początek niekorzystnych, dla fanów losów Dobrzańskich,  zmian. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ właśnie w tym odcinku Marek po raz kolejny zdradzi Ulę, a ona przyłapie go na namiętnym seksie z kochanką na biurku. Taki dramat położy się cieniem na dalszym życiu rodziny Dobrzańskich, ale nie zobaczymy tego już  tym roku! Czy to już koniec "BrzydUli 2"?

"BrzydUla 2" nie pojawi się już w TVN 7 w tym roku! Ostatni, 221 odcinek został wyemitowany w czwartek 23 grudnia, a na kolejny widzowie będą musieli poczekać aż do 2022 roku! Kiedy będzie można obejrzeć 222 odcinek "BrzydUli 2"?

Zobacz też: Radość w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Aktor z M jak miłość pochwalił się dzieckiem. Tak wygląda mały Staszek Roznerski - ZDJĘCIA

Emisja 222 odcinka  "BrzydUli 2" została zaplanowana na 17 stycznia 2022 roku. Ale jak się okazuje, to nie koniec fatalnych dla fanów serialu zmian! Po Nowym Roku "BrzydUla 2" będzie emitowana zaledwie 3 razy w tygodniu, od poniedziałku do środy. 

To już kolejna taka zmiana - początkowo "BrzydUla" była emitowana 5 razy w tygodniu. Po pierwszej części produkcja serialu postanowiła jednak zredukować liczbę epizodów do 4 w tygodniu, a w przyszłym roku ta liczba zostanie zmniejszona do 3.

Na szczęście premierowe odcinki "BrzydUli 2" od 222 począwszy trafią na platformę Player.pl kilka dni przed emisją telewizyjną - 14 stycznia. 

Nie przegap: Zniewolona 3, odcinek 3: Przerwane wesele Katii i Żadana! Dlaczego książę Jabłoniewski ich prześladuje? - ZWIASTUN

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze