BrzydUla 2, odcinek 222: Kolejna zdrada Marka? Ula zaleje się łzami na widok seksu na biurku

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 222: Kolejna zdrada Marka? Ula zaleje się łzami na widok seksu na biurku

BrzydUla 2, odcinek 222: Kolejna zdrada Marka? Ula zaleje się łzami na widok seksu na biurku

2021-12-21 20:36

W 222 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) przeżyje szok i nie przewidzi, że po rozwodzie z Markiem (Filip Bobek) może ją spotkać taki cios! To, że były mąż zdradził ją z Natalią (Agata Turkot) jest oczywiste, ale Ula nie będzie przygotowana, że będzie oglądać scenę seksu u siebie w firmie! W 222 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańska zobaczy ostrą scenę w biurze i seks na biurku! Problemy w F&D będą się piętrzyły, a tutaj taki szok! Ula zaleje się łzami, zacznie szlochać i nie uwierzy w to, co widzi. Nie pozbiera się po takim widoku...

Ula świadkiem seksu w F&D! Zaleje się łzami na widok ostrych scen 

W 222 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek będą walczyli o wyprowadzenie F&D z problemów, które cały czas się mnożą. Dobrzańscy będą przekonani, że mają w firmie szpiega. Tymczasem Aleks (Mariusz Zaniewski) cały czas będzie starał się prowadzić szemrane interesy i działać na szkodę F&D. Ula i Marek w 222 odcinku "BrzydUla 2" połączą siły i dogadają się na polu zawodowym. Ula zauważy jednak, że mąż cieszy się zainteresowaniem kobiet, a dowód na to odnajdzie w postaci dziwnego flirtu byłego męża i Aldony (Elżbieta Romanowska). Siostra Adama (Łukasz Simlet) już w pierwszej części serialu okazywała niemałe zainteresowanie przystojnym Markiem, ale teraz na ich relację zwrócą uwagę pracownicy firmy. Ula nie będzie zachwycona widokiem Marka i Aldony, którzy wydadzą się dobrze bawić w swoim towarzystwie. 

Przeczytaj: BrzydUla 2. Czwarte dziecko Dobrzańskich. Zniknął Antoś, ale Ula i Marek będą mieli następną pociechę?

Dobrzańscy rozwiedli się w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2", a Marek jest oficjalnie singlem. Teoretycznie może robić wszystko, co mu się podoba, ale czy flirtowanie na oczach byłej żony na pewno jest dobrym pomysłem? W 222 odcinku "BrzydUla 2" z niepokojem spojrzy na Marka, ale nie będzie mogła nic zrobić. Przecież nie może urządzać scen zazdrości. W końcu jednak w 22 odcinku "BrzydUla 2" zobaczy scenę seksu w biurze i zaleje się łzami! Zacznie szlochać i złamie jej się serce, kiedy obejrzy ostre sceny na biurku. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1627: Iza będzie przekonana, że Marcin umiera! Po koszmarnym wypadku wróci z dziećmi do Warszawy

Czy Ula w 222 odcinku "BrzydUla 2" będzie świadkiem namiętnych pocałunków Aldony i Marka? Wszystko na to wskazuje. Widzowie mogą być w szoku, ale póki co nie jest wykluczone, że scena w 222 odcinku "BrzydUla 2" to tyko wyobrażenie lub sen Uli. W serialu często pojawiają się bowiem retrospekcje Uli lub obrazy tego, co sobie wyobraża. Czy w tym przypadku tak będzie? Można się spodziewać, że Dobrzańska będzie tak przejęta oglądaniem flirtów byłego męża, że zacznie sobie wyobrażać jego seks z Aldoną, a w rzeczywistości do tego nie dojdzie. Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "BrzydUla 2" w styczniu 2022 r. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Najnowsze